Joanna Przetakiewicz nigdy nie ukrywała, że kocha luksus, a luksus kocha ją. Założycielka "La Manii" zawsze stara się otaczać pięknymi i modnymi rzeczami. Widać to przede wszystkim po jej londyńskim apartamencie w bogatej dzielnicy Belgravia oraz domu w Konstancinie Jeziornej, gdzie inicjatorka akcji "Era Nowych Kobiet" spędza okres kwarantanny wspólnie ze swoim partnerem, Rinke Rooyensem.   

Jak mieszka Joanna Przetakiewicz?

W dobie epidemii koronawirusa większość z nas jest zmuszona pozostać w domach. Długie dni spędzone w przysłowiowych czterech ścianach najbardziej dają się we znaki tym osobom, które mieszkają w blokach bez ogródka a nawet balkonu. Dlatego w zdecydowanie najlepszej sytuacji obecnie znajdują się właściciele domów z ogrodem bądź tarasem. Na taki komfort może liczyć Joanna Przetakiewicz, która na Instagramie pochwaliła się zdjęciami ze swojej podwarszawskiej rezydencji. 

Głównym miejscem w domu projektantki jest salon, gdzie zazwyczaj przyjmuje swoich gości. Ważną częścią posiadłości jest także taras z widokiem na duży, przestronny ogród oraz... basen! Istotnym elementem wystroju każdego pokoju są kwiaty. Jednak podwarszawski apartament Joanny Przetakiewicz zdobią nie tylko piękne rośliny, ale i modne akcesoria domowe. 

Zdjęcia podwarszawskiej rezydencji Joanny Przetakiewicz znajdziecie w naszej GALERII >>

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Przetakiewicz opowiedziała nam o tym, jak związek z Rinke Rooyensem ją zmienił. "Bardzo mnie zmiękczył" [TYLKO U NAS]