Każda z nas od czasu do czasu do czasu bywa na wieczornych eventach, przyjęciach, rozdaniach nagród czy eleganckich galach. Nikogo zatem nie trzeba przekonywać, jak ważne jest to, w czym się na nich pojawimy. Na nasz wizerunek składa się wówczas nie tylko to, co na siebie założymy, lecz także to, jakiej jakości (i czystości!) jest wybrana przez nas garderoba. Często bywa tak, że na sztywne bankiety zakładamy to, w czym czujemy się najlepiej: dopasowana sukienka, luźna marynarka, ulubione eleganckie spodnie. A skoro wkładamy je na siebie z dużą regularnością, to należy im się także regularne, ekologiczne i inteligentne czyszczenie – najlepiej takie, które samemu wykonasz w domu.

Nowoczesne pralki posiadają wiele przydatnych i dostosowanych do naszych potrzeb funkcji. Są energooszczędne, ciche, intuicyjne w użyciu, mają dobry design, a niektóre z nich wykorzystują nawet sztuczną inteligencję. Poza szeregiem inteligentnych funkcji pralki te wyróżniają się krótkimi programami prania (co oznacza, że jeden cykl można wykonać już w mniej niż 40 minut), ale też posiadają programy, które usuwają bakterie i alergeny w… niecałą godzinę!

Dokładnie takie właśnie funkcje ma do zaoferowania pralka RO16106DWHC7 firmy Candy, która w wyważony sposób łączy innowacyjność rozwiązań z funkcjonalność użytkowania. A ta jest nie do przecenienia - szczególnie teraz, kiedy większość z nas wciąż pracuje w tzw. trybie home-office.

Najnowsze technologicznie dziecko Candy z linii RapidO zostało zaprojektowane z myślą o komforcie każdej z nas. Jak sugeruje już sama nazwa ("rapido" to w języku włoskim „szybkość”), pranie powinno zajmować jak najmniej czasu, a użytkownik musi być zadowolony przy każdym wyciąganiu swojego świeżego prania z urządzenia. Tak pro-użytkowe podejście projektantów marki z pewnością docenią to wszyscy, którzy zaoszczędzony w ten sposób czas mogą przeznaczyć na odpoczynek i przyjemności.

Pralka RO16106DWHC7 od Candy powstała z myślą o najbardziej wymagających użytkowniczkach, które - poza innowacyjnymi rozwiązaniami - zwracają także uwagę na wygląd urządzenia. A ten jest nie do przecenienia. Urządzenie wyróżnia się nowoczesnym designem i zostało zaprojektowane tak, aby stanowiło estetyczne dopełnienie i ozdobę każdego pomieszczenia - niezależnie do tego, gdzie je ustawisz: w kuchni, w łazience czy dopiero co urządzonym pomieszczeniu wielofunkcyjnym.

Co jeszcze wyróżnia ten właśnie model? Choćby to, że projektanci przewidzieli w nim większy i wyżej umieszczony otwór drzwi, co w znacznym stopniu ułatwia wkładanie i wyjmowanie odzieży z bębna. Dzięki temu, za każdym razem nie musisz kucać, aby załadować pralkę, co jest bardzo dobrą wiadomością dla zapracowanych mam. Co więcej, na górze bębna znajduje się czytelna pozioma konsola dotykowa pozwalająca obsługiwać pralkę w pozycji wyprostowanej (szczególnie ważne rozwiązania dla osób mających problemy z kręgosłupem). Wbudowany nad bębnem duży wyświetlacz LED idealnie wpisuje się w nowoczesną estetykę produktu pozwala bez trudu zidentyfikować i skonfigurować najlepsze opcje prania.

A skoro już o nich mowa, to nie możemy nie wspomnieć o całej ich serii. Candy RO16106DWHC7 posiada ich 16, z czego aż 9 programów prania krótkiego. Na które powinnaś zwrócić szczególną uwagę? Odpowiedź brzmi: na każdy, choć szczególnie pomocne powinny okazać się programy Daily 39’ (dzięki niemu możesz wyprać ubrania już w niecałe 40 minut!) oraz Daily Hygiene, który już w 60 stopniach Celsjusza zagwarantuje ci głębokie czyszczenie odzieży i usunięcie bakterii (to już w mniej niż 59 minut!). Obie te funkcje pozwalają zaoszczędzić czas, szybciej uporać się z resztą domowych obowiązków i skupić się na aktywnościach, które naprawdę sprawiają ci przyjemność. A tych na pewno nie brakuje.

Przy okazji musimy wspomnieć też o funkcji KG Detector, która pozwala dobrać najlepsze parametry prania do wielkości załadunku. Jak do działa? Nowa pralka Candy posiada system Mix Power System +, który dostosowuje ilość wody, rytm obrotów bębna i prędkość wirowania do rodzaju tkanin, a także wykrywa obecność piany i w razie potrzeby zwiększa ilość wody podczas płukania. To idealne rozwiązanie dla mam, które piorą ubranka dla dzieci albo dla alergików uczulonych na detergent i środki do prania.

Myślisz, że to już wszystko? Bynajmniej! To, co wiele z nas interesuje szczególnie, to funkcje prania tkanin szczególnie delikatnych. Zastanawiasz się, czy można w pralce prać jedwabną koszulę lub wełniany sweter, nie uszkadzając ich? Otóż odpowiedź brzmi: jak najbardziej! Pralka Candy RapidO posiada Certyfikat Woolmark, który gwarantuje odpowiednio dobraną temperaturę. Dzięki temu delikatna odzież zachowa swój rozmiar oraz kształt (ile to już razy wyciągałaś z pralki swój ulubiony sweter z wełny czy kaszmiru mniejszy o dwa rozmiary?), co oznacza, że bez obaw możesz prać w niej nawet swoje najcenniejsze jedwabie.  

Jak by tego było mało, urządzenie z serii Candy RapidO wyposażone zostały w funkcję pary Easy Iron, która aż do 80% redukuje ilość zagnieceń. Dzięki temu łatwiej wyprasujesz wypraną odzież i spędzisz mniej czasu na jej prasowaniu (bardzo doceniamy, szczególnie, że prasowanie nie należy do naszych hobby).

Szybkie spotkanie lunchowe? Kolacja biznesowa na ostatnich chwilę? Firmowa gala, o której zapomniałaś? Dzięki pralce RO16106DWHC7 od Candy od dziś takie sytuacje nie będą ci już straszne. I możesz być pewna, że za każdym razem zadasz na nich szyku świeżymi, pachnącymi i pięknie wyglądającym ubraniami. Niezależnie od tego, ile minut wcześniej wyciągnęłaś je z pralki.

 

Pralka Candy RO16106DWHC7 dostępna jest w sklepie RTV Euro AGD oraz na www.candy.pl.