Jak zapakować kupony Lotto na prezent urodzinowy?
Coraz częściej kupony Lotto wręczamy bliskim z okazji urodzin. To z pewnością ciekawy sposób na zaskoczenie jubilata. Kuponów nie musimy bowiem pakować – możemy ułożyć z nich kompozycję w kształcie tortu. Do jej stworzenia przydadzą się także ulubione słodycze oraz kokardki, wstążeczki i inne popularne dekoracje. Kupony LOTTO mogą pełnić rolę świeczek urodzinowych bądź stanowić element konstrukcji. 

Z okazji urodzin swoim bliskim najczęściej życzymy szczęścia, warto więc obdarować ich adekwatnym symbolem  jakim jest kupon gry Lotto. W końcu wygrana w tej grze z pewnością może dopomóc szczęściu!

Kupony Lotto w szkle
Pragnąc przygotować upominek własnoręcznie, możemy również skorzystać ze szklanych naczyń. Ciekawym pomysłem będzie między innymi udekorowanie ładnego słoiczka i umieszczenie w jego wnętrzu kuponów Lotto. Kumulacja, która akurat trafi się przy najbliższym losowaniu, tylko podgrzeje atmosferę. 

Kupony mogą także spocząć w szklanej butelce, gdzie będą przypominać listy wrzucane do morza w książkach i filmach o piratach lub żeglarzach. Kreatywność nie zna granic, więc w tej roli sprawdzi się dobrze niemal każde przezroczyste naczynie. Wystarczy tylko poświęcić odrobinę czasu na jego ozdobienie.

Kupony Lotto na prezent ukryte w balonie
Kolorowe balony stanowią efektowną dekorację wielu uroczystości i prawdopodobnie ta tradycja nigdy nam się nie znudzi. Balony spotykamy na wielu imprezach okolicznościowych, także urządzanych w mieszkaniach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupony Lotto umieścić we wnętrzu balonu. To bardzo proste: wystarczy zwinąć je w ruloniki, wetknąć do wnętrza, a następnie napompować balon do pełna. Jeśli guma jest przeźroczysta, miły upominek od razu będzie widoczny. W innej koncepcji możemy użyć balonów nieprzepuszczających światła, a następnie w trakcie imprezy poprosić osobę obdarowaną o ich przebicie, dzięki czemu z wnętrza wysypią się szczęśliwe kupony.

Bukiety z kuponami Lotto
Bukietami chętnie obdarowujemy rodzinę i przyjaciół w ważnych momentach w ich życiu, takich jak zdanie egzaminu, awans zawodowy, przejście na emeryturę, a nawet zakup mieszkania lub uzyskanie prawa jazdy. Większość tych okazji wiąże się z ogromnym szczęściem, dlatego warto mu dopomóc i idąc za ciosem, spróbować szczęścia w grze. Z tego powodu kupony Lotto mogą stanowić nieoczekiwany element bukietu. Ich umiejętne zwinięcie i związanie sprawia, że kształtem przypominają liście lub płatki kwiatów. Piękne bukiety można stworzyć, posługując się również lizakami, do których dodatkowo przypniemy kupony zwinięte w ruloniki.

Etui okolicznościowe
Jeśli nie dysponujemy czasem na własnoręczne przygotowanie prezentu, a bardzo podoba nam się pomysł wykorzystania kuponów do gry Lotto, warto poszukać pomocy w pobliskich kolekturach. Można w nich znaleźć eleganckie okolicznościowe etui. Z wręczonymi w ten sposób kuponami do ulubionej gry Polaków, życzenia dotyczące szczęścia nabierają namacalnego wymiaru!