Kim Kardashian to gwiazda, którą kochamy nienawidzić. Celebrytka i najpopularniejsza z lubujących się w skandalach sióstr swoją przygodę z show-biznesem zaczynała skromnie - była asystentką i stylistką... Paris Hilton, najsłynniejszej wówczas gwiazdy "znanej z bycia znaną".

Twarda szkoła, jaką dała Kardashian dziedziczka hotelowej fortuny, stała się nieocenionym źródłem wiedzy, gdy celebrytka zaczęła budować swoją własną pozycję w branży. Oczywiście, dzisiejszej Kim Kardashian nie byłoby, gdyby nie... seks taśma, którą sprzedał firmie pornograficznej jej były partner.

METAMORFOZA KIM KARDASHIAN. JAK ZMIENIAŁA SIĘ CELEBRYTKA

Zamiast panikować, gwiazdka i jej matka szybko zdecydowały, by przekuć tę sytuację w żyłę złota. W 2007 roku zadebiutował rodzinny reality show Kardashianów i odtąd o Kim i jej siostrach usłyszał cały świat.

Im popularniejsza stawała się gwiazda, tym większą zmianę przechodził jej wygląd. Kardashian zmieniła nie tylko swój styl ubierania się czy fryzurę, ale również... swoją twarz.

Specjalnie dla Was wybraliśmy zdjęcia prezentujące niezwykłą metamorfozę Kim Kardashian. Zobaczcie, jak przez lata zmieniała się celebrytka!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Kim Kardashian - Nęka Kate Middleton?!