"Jak zostać gwiazdą" już od czerwca w kinach. Produkcja, która pierwotnie miała nazywać się "Ostra", powstawała pod okiem Anny Wieczur-Bluszcz. W filmie wystąpi wielu znanych i lubianych polskich aktorów. W główną rolę utalentowanej, ale zarazem zbuntowanej nastolatki marzącej o wielkiej karierze piosenkarki, wcieli się Katarzyna Sawczuk. Uzdolnionej wokalistce młodego pokolenia bez wątpienia pomoże jej doświadczenie muzyczne. 21-latka za sobą udział w kilku programach rozrywkowych, m.in. "Mam talent" oraz "The Voice of Poland", w którym dotarła do finału. O czym będzie najnowsza polska komedia oraz kogo jeszcze zobaczymy na ekranach kin? 

"Jak zostać gwiazdą" – kto wystąpi?

Oprócz Kasi Sawczuk w komedii "Jak zostać gwiazdą" wystąpią również Julia Kamińska jako Ewa – specjalistka od social mediów, Maciej Zakościelny, który wciela się w postać niegdyś popularnego piosenkarza Olo, producenta zagra Tomasz Karolak, natomiast matkę "Ostrej", Anita Sokołowska. Na ekranach kin zobaczymy także Krzysztofa Ibisza i jedną z najpopularniejszych polskich artystek, królową jazzu, Urszulę Dudziak. Piosenkarka w filmie zagra samą siebie.

Reżyserką komedii jest Anna Wieczur-Bluszcz, która w przeszłości wyprodukowała m.in. film fabularny "Być jak Kazimierz Deyna" oraz wyreżyserowała kilka odcinków "Na dobre i na złe" i "M jak miłość". Nad scenariuszem do "Jak zostać gwiazdą" pracował Piotr Jasek oraz grająca w produkcji, Julia Kamińska.

"Jak zostać gwiazdą" – o czym jest film?

"Jak zostać gwiazdą" opowiada historię młodej, utalentowanej piosenkarki (Katarzyna Sawczuk), która jest u progu wielkiej kariery. Główna bohaterka "Ostra", postanawia zgłosić się do kontrowersyjnego programu muzycznego "Music Race". Dziewczyna mimo awantury z jury (Maciej Zakościelny, Urszula Dudziak, Julia Kamińska), za to z pomocą producenta show (Tomasz Karolak), przechodzi do kolejnego etapu programu. Ognisty temperament, ale przede wszystkim olbrzymi talent, umożliwia "Ostrej" ogólnokrajową sławę. Czy początkująca gwiazda sceny muzycznej odnajdzie się w brutalnym często show-biznesie i poradzi sobie z presją oraz konkurencją? O tym dowiemy się już 19 czerwca, kiedy to zaplanowano oficjalną premierę filmu.

Czy "Jak zostać gwiazdą" stanie się polskim odpowiednikiem "Narodzin gwiazdy", w którym zagrała Lady Gaga?

Pierwszy oficjalny plakat filmu "Jak zostać gwiazdą" znajdziecie w naszej GALERII.

ZOBACZ TAKŻE: "Sala samobójców. Hejter": już jest zwiastun filmu Jana Komasy. W roli głównej Maciej Musiałowski