Brwi - trendy 2019. Makijażyści gwiazd są zgodni: o brwi należy dbać tak, aby były odżywione i wzmocnione. Tylko wtedy uzyskamy pełen potencjał do ich właściwego kształtowania i stylizacji. A jak je właściwie ukształtować? W sezonie jesień-zima 2019 najmodniejsze są brwi głębokie, gęste i pełne, a przede wszystkim naturalne. Nie potrzebujemy mocno ingerować w ich naturalny kształt, raczej zadbajmy o ich strukturę. Oglądając zdjęcia z pokazów mody i światowych czerwonych wywiadów, możemy zaobserwować, że coraz częściej gwiazdy decydują się na styl naturalnie odważnych brwi, które nazywamy bushy brows. Co zrobić, aby brwi były bushy?

Idealne brwi: jak zrobić?

Jedną z pierwszych rzeczy, o których musisz pamiętać to sprawdzić, czy w twojej kosmetyczce jest kredka do brwi. Przykładowa to kredka Eyebar ALL ABOUT eyeBROW. Za pomocą kredki dorysowujemy włoski tak, aby wypełnić ewentualne luki i zachować w pełni naturalny wygląd brwi. Końcowym etapem na drodze do bushy brows jest ich finalne ułożenie ku górze. Możesz wykorzystać do tego celu żel. Wyczesując brwi z wykorzystaniem żelu dodasz im grubości i gęstości, a rozdzielając włoski poprawisz ich strukturę osiągając oczekiwane ułożenie i otwierając ramę oczu.

Laminacja brwi: co to?

Skorzystaj z laminacji brwi – dzięki temu zabiegowi i składnikom zawartym w preparatach, brwi zyskują na objętości poprzez napompowanie ich składnikami odżywczymi – witaminami, olejkami i keratynie. Włoski stają się mocniejsze oraz zmieniają teksturę na bardziej plastyczną, dzięki czemu możemy je modelować w wybranym kształcie. Zabieg laminacji brwi wykonacie np. w salonach Eyebar.

8 zasad, jak zrobić idealne brwi

  1. Nie wyrywaj sama włosków w okolicach brwi.
  2. Brwi muszą być Twoje, czyli dopasowane do Ciebie – Twojego kształtu twarzy, kolorystyki oraz uwzględniać bazę, jaką posiadasz.
  3. Przeczesuj brwi regularnie.
  4. Odżywiaj je – brwi powinny regularnie pić – stosując olejki: rycynowy, z czarnuszki lub kokosowy (np. BROW Oil, to połączenie tych wszystkich olejków).
  5. Laminuj brwi (polecamy zabieg Eyebar System Boost), czyli odżywiaj i nadawaj odpowiedni, dostosowany do okazji kształt – glamour brows – na wielkie wyjścia, boy brow – męski, rockowy styl, super natural – weekendowy chill i bushy brows – zawadiacko ułożone.
  6. Oddaj swoje brwi pod opiekę Brow Master, która zajmie się Twoimi brwiami profesjonalnie.
  7. Postaw na nitkowanie, czyli najbardziej skuteczną metodę nadania brwiom odpowiedniego kształtu.
  8. Nie używaj produktów, które sklejają i wyrywają włoski Twoich brwi.