Zmiany w "Jaka to melodia?" stały się faktem. Pomimo zeszłorocznego zamieszania, które zakończyło się tym, że Robert Janowski pozostał na stanowisku prowadzącego teleturniej, a formuła programu nie uległa zmianie, TVP jednak decyduje się na ogromne modyfikacje, o czym informuje nas Monika Janowska. Zdaniem menedżerki, a prywatnie żony Roberta Janowskiego, rozmowy w sprawie nowego pomysłu na "Jaka to melodia?" już trwają. Wszystko odbywa się jednak bez wiedzy dotychczasowego prowadzącego i ekipy. Okazuje się, że do tej pory nikt się z nim nie skontaktował w tej sprawie.

Zmiany obejmują scenografię, reżyserię, a nawet grupę docelową programu. Ma być teraz skierowany do osób w wieku 20-25 lat - powiedziała w rozmowie z gala.pl.

Potwierdza to też wpis Roberta Janowskiego na Facebooku.

Szanowni Państwo, Moi Drodzy Kochani Melodiowicze. Powtórka z rozrywki, Czyli Wiem, że Nic Nie Wiem. Niewiele WAM dzisiaj powiem, ponieważ nikt z TVP1 jeszcze do mnie nie dzwonił. Ale wiem, że idzie zmiana Jaka to melodia? Pojechali po całości- producent ( też nic nie wie jeszcze!!!), scenografia, reżyseria( MAREK BIK, współautor ,,dobrej zmiany"), prowadzący i , to się nie mieści w głowie, WY. Bo zmiana ma być nie tyle lepsza, ile młodsza - czytamy na profilu prezentera.

"Jaka to melodia?" - nowe prowadzące

Menedżerka Roberta Janowskiego nie ukrywa, że ta sytuacja jest dla nich niezwykle trudna ze względu na brak jakiejkolwiek komunikacji z TVP i nowym reżyserem programu, którym ponownie miał zostać Marek Bik.

- Nie wiadomo, co dalej z Robertem. Nikt do niego nie zadzwonił. To przykre, że nikt nie informuje go o zmianach w programie, którego był twarzą przez 20 lat - zdradza nam Monika Głodek-Janowska.

Niestety, wyglądana to, że los dotychczasowego prowadzącego jest już przesądzony. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, nowymi prowadzącymi "Jaka to melodia?" mają zostać Barbara Kurdej-Szatan oraz Halina Mlynkova. Dowiedzieliśmy się też, że nowym producentem programu jest ZPR Media, czyli spółka, w której skład wchodzą m.in. rozgłośnie Eska, WAWA i VOX FM oraz dziennik Super Express.

Wyobrażacie sobie "Jaka to melodia?" z nowymi prowadzącymi? Zdjęcia Roberta Janowskiego i jego żony znajdziecie w GALERII >>