Jaka to melodia gości na antenie TVP1 już od dziesięciu lat. Jednak takiego dramatu jednego z uczestników chyba jeszcze nie było. Chodzi o odcinek, w którym dwie panie zmierzyły się w Finale Roku. Kinga i Paulina miały do odgadnięcia tytułową piosenkę z debiutanckiego albumu Andrzeja Dąbrowskiego. Pani Kinga, która miała pierwszeństwo w zgadywaniu, postanowiła zaryzykować i próbowała odgadnąć utwór po jednej nutce. Jej strzałem była piosenka "Do zakochania jeden krok", co niestety okazało się być błędną odpowiedzią. Kiedy uczestniczka Jaka to melodia dowiedziała się, że właśnie straciła szansę na wygraną w Finale Roku, jej emocje wzięły górę i pani Kinga z płaczem wybiegła ze studia. W szoku był nawet Robert Janowski... Zobaczcie WIDEO!

Jaka to melodia - uczestniczka wybiega ze studia z płaczem

Zachowanie uczestniczki Jaka to melodia było szokiem nie tylko dla prowadzącego program, ale również dla internautów, którzy komentowali odcinek w sieci:

"Dziwne, że tego nie wycięli."

"Pani nie zgadła, rozpłakała się i wyszła ze studia. Co tu się dzieje, proszę państwa?"

"Ooo ja! Rozpłakała się, zdenerwowała i wyszła ze studia w trakcie finału. Pierwszy raz coś takiego widziałam. Nie wróciła."