Robert Janowski po ponad 20 latach pożegnał się z programem "Jaka to melodia?". Choć decyzja o zmianach w teleturnieju, w tym prowadzącego, budzi sporo kontrowersji wśród wiernych widzów, to tym razem jest już nieodwołalna. Świadczy o tym najlepiej fakt, że Telewizja Polska już zaczęła poszukiwania nowego prowadzącego show Jedynki. Jak udało nam się ustalić, krążące w mediach informacje o tym, że stacja zainteresowana jest obsadzić w tej roli Barbarę Kurdej-Szatan mają niewiele wspólnego z prawdą. Wiemy, kto ma szansę zostać nowym prowadzącym "Jaka to melodia?".

Nowy prowadzący Jaka to melodia?

Jak podaje nasze źródło, o prowadzenie "Jaka to melodia?" walczą: Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Elżbieta Romanowska, Norbi, Marek Kaliszuk i Halina Mlynkova. Niewykluczone, że wybranych zostanie dwoje prowadzących. TVP i nowy producent programu mają podjąć decyzję już w ciągu kilku najbliższych dni.

Zdjęcia kandydatów na nowych prowadzących "Jaka to melodia?" możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: EDYTA GÓRNIAK zrezygnowała z "The Voice Kids"! Piosenkarka jest w szpitalu z matką. Jak się czuje Grażyna Jasik?