"Jaka to melodia?" wraca na antenę TVP 1 już 1 września 2018. Na widzów show czeka cała seria zmian. Jakich? Po pierwsze - w roli prowadzącego wystąpi Norbi, a nie Robert Janowski, który był ulubionym gospodarzem show ponad 20 lat! Jak się okazuje, zmiana prowadzącego to dopiero początek rewolucji, którą przeszedł program. Zmieniła się bowiem także jego formuła, studio, w  którym jest nagrywany oraz zasady gry! Jakich zmian możecie się zatem spodziewać?

"Jaka to melodia?" - emisja

"Jaka to melodia?" będzie pokazywana na antenie TVP 1 przez 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do niedzieli. W soboty odbywać się będą drużynowe bitwy na hity. W niedzielę zaś w muzycznych starciach widzowie zobaczą gości specjalnych, w tym ich ulubione gwiazdy. Kto dał się namówić na udział w pierwszych takich odcinkach?

"Jaka to melodia?" - kto wystąpi?

W pierwszym odcinku "Jaka to melodia?" po zmianach o zwycięstwo powalczą aktorki z obsady serialu „Dziewczyny ze Lwowa”, a w niedzielę w muzycznym show TVP 1 wezmą udział: Beata Chmielowska-Olech („Teleexpress”), Ida Nowakowska („Bake Off – Ale Ciacho!”) oraz Mateusz Szymkowiak („Lajk!”, „Pytanie na Śniadanie”). Jak informuje TVP, weekendowe wygrane zostaną przeznaczone na cele charytatywne Caritas Polska.

"Jaka to melodia?" - kiedy premiera?

Najważniejsze pytanie wciąż brzmi jednak, jak w roli prowadzącego poradzi sobie Norbi? Czy uda mu się skraść serca widzów teleturnieju, tak jak przed laty zrobił to Robert Janowski?

"Jaka to melodia?" w TVP1 od 1 września 2018 od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, a w niedzielę o godz. 18:30. Będziecie oglądać nowy sezon show już bez Roberta Janowskiego?