Jake Gyllenhall nie ma szczęścia w miłości. Aktor był z plejadą znanych i uwielbianych twarzy Hollywood - m.in z Kristen Dunst, Taylor Swift, Dakotą Johnson czy Reese Witherspoon.

Jakiś czas temu Jake Gyllenhall postanowił spróbować szczęścia u swoich byłych. Tak też próbował odnowić znajomość z Dakotą Johnson. Jej rola Any w "50 twarzach Greya" tak bardzo wpłynęła na Gyllenhaala, który poczuł, że czas najwyższy odzyskać byłą ukochaną. Niestety nic z tego nie wyszło.

W przypadku gwiazdora stare miłości jednak nie rdzewieją. Z Johnson się nie udało, więc teraz aktor dobija się do... Taylor Swift. Aktor podobno porzucił piosenkarkę po jednej, wspólnie spędzonej nocy.

- Mówił, że musi przeprosić Taylor za pewne sprawy z przeszłości. Zdobył numer i teraz cały czas do niej wydzwania - zdradza informator.

Jake Gyllenhaal ma jednak konkurencje. Taylor Swift jest teraz w związku z Calvinem Harrisem. Mówi się jednak, że Hyllenhaal codziennie wieczorem dzwoni do byłej dziewczyny, która jeszcze nigdy nie odrzuciła od niego połączenia...

Czy Taylor Swift i Jake Gyllenhaal do siebie wrócą?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Rachel Bilson - Aktorka i Jake Gyllenhaal mają się ku sobie