Jake Paul i Tana Mongeau zostali pierwszą parą amerykańskich celebrytów, która ogłosiła separację w 2020 roku. Ich rozstanie nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Para niezwykle popularnych youtuberów wzięła ślub latem zeszłego roku podczas szeroko komentowanej w mediach ceremonii w Las Vegas. Co ciekawe, zdaniem wielu osób nosiła ona zadatki fikcyjnej imprezy, która była jedynie skokiem na pieniądze internautów. Przypomnijmy, że za dostęp do transmisji na żywo w internecie ze ślubu Tany i Jake'a trzeba było zapłacić aż 50 dolarów, czyli ok. 190 zł.

Zobacz: Youtuberzy Jake Paul i Tana Mongeau wzięli fikcyjny ślub. Zarobili na tym 15 mln dolarów!

Tana Mongeau i Jake Paul nie są już razem

Zaledwie pięć miesięcy po głośnej ceremonii zaślubin, Jake Paul i Tana Mongeau zdecydowali się ogłosić publicznie swoje rozstanie w mediach społecznościowych. Oboje zamieścili na swoich profilach na Instagramie to samo zdjęcie i pokrótce wyjaśnić powody zerwania.

Na ten moment robimy sobie przerwę, aby skupić się na swoich własnych szalonych życiach - napisała Tana. - Nie wiem co przyniesie przyszłość i zawsze będę kochać Jake'a i wszystko co zrobiliśmy - napisała Tana.

Nieco więcej światła na przyczyny zakończenia jej związku z kontrowersyjnym youtuberem rzucił jej filmik, zamieszczony w sieci zaledwie trzy dni wcześniej. Mongeau przyznała, że sprawy między nią a Jakiem zaczęły się psuć od razu po ślubie. Wygląda też na to, że Tana nie do końca odnalazła się w otwartym związku, który w praktyce miał wyglądać tak, że Jake niemal co noc spotykał się z inną dziewczyną, o czym opowiadała zaledwie miesiąc po ślubie w Zach Sang Show.

Myślicie, że związek Jake'a i Tany od początku był fikcją?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez tanamongeau (@tanamongeau) Paź 30, 2019 o 10:12 PDT