Ciocia Liestyle cieszy się, że w końcu nie musi już ukrywać ciąży. Już na drugi dzień po ogłoszeniu, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka, influencerka przebrała się z dresów w eksponującą jej wyraźnie już zaokrąglony brzuch sukienkę. W takim stroju wybrała się na dzień prasowy do showroomu agencji kreatywnej, prowadzonej przez jej znajomego. Ciężarnej blogerki przez cały czas nie odstępował na krok jej ukochany - Jakob Kosel.

ZOBACZ: Jakob Kosel będzie ojcem. Ciocia Liestyle pokazała zdjęcie z ciążowym brzuchem

Jako Kosel i Ciocia Liestyle dziękują za gratulacje

Finalista piątej edycji "Top Model" również tryska szczęściem. 28-latek odpowiedział w czwartek rano na ogrom wiadomości z gratulacjami, które zalały jego profil po ogłoszeniu informacji o ciąży jego partnerki.

- Wszystkim dziękuję. Naprawdę nie spodziewałem się takiej ilości pozytywnych wiadomości, komentarzy, zdjęć, gratulacji, telefonów. Jest to przemiłe, naprawdę - mówi Kosel na InstaStory.

Zbiorcze podziękowania dla swoich obserwatorów na Instagramie opublikowała także przyszła mama, przy okazji nazywając żartobliwe swojego partnera i nienarodzone dziecko... współlokatorami.

W imieniu swoim, współlokatora, no i nowego współlokatora, chcieliśmy wam serdecznie podziękować za wszystkie miłe gesty, życzenia, gratulacje. To naprawdę jest niezwykle miłe, że tyle piszecie. Niestety nie jestem w stanie każdemu odpowiedzieć na wiadomość, dlatego tutaj zbiorczo wszystkim wam serdecznie jeszcze raz dziękujemy wszyscy - mówi Ciocia Liestyle.

Zobacz zrobione przez paparazzi zdjęcia Jakoba Kosela i Cioci Liestyle w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Jakob Kosel i Ciocia Liestyle zaręczyli się! Influencerka pokazała pierścionek