Jakob Kosel Ciocia Liestyle tworzą zgraną parę już od kilku dobrych miesięcy. Para oficjalnie potwierdziła swój związek w połowie kwietnia. Wówczas z okazji 28. urodzin modela na Instagramie blogerki pojawiło się ich pierwsze wspólne zdjęcie. Jak się okazuje, zakochani postanowili pójść o krok naprzód i właśnie się zaręczyli! 

Jakob Kosel i Ciocia Liestyle zaręczyli się! 

O tym, że były uczestnik "Top Model" poprosił o rękę swojej ukochanej dowiedzieliśmy się w niedzielne popołudnie, kiedy to influencerka opublikowała na instagramowym profilu zdjęcie, na którym chwali się pierścionkiem zaręczynowym. Jak się okazuje, data oświadczyn nie była przypadkowa. 6 września Agnieszka Wilczewska obchodzi swoje urodziny. 

- Urodzinowa Grażynka dostała najpiękniejszy prezent ever. Happy birthday to me - napisała Ciocia Liestyle pod zamieszczoną fotografią. 

Przypomnijmy, że Jakob Kosel swoją popularność zawdzięcza udziałowi w piątej edycji "Top Model". Ówczesny student katowickiego AWF-u od razu zauroczył całe jury modowego show TVN oraz telewidzów. Aspirujący model ostatecznie doszedł do finału programu, zajmując w nim 3. miejsce. Natomiast, Ciocia Liestyle, a właściwie Agnieszka Wilczewska to influencerka, blogerka i youtuberka, której szerszy rozgłos przyniósł związek z inną gwiazdą internetu, fotografem Michałem Wilczewskim, znanym jako Wujaszek Liestyle. Para rozstała się w przyjaznych stosunkach pod koniec 2018 roku.  

Pierścionek zaręczynowy Agnieszki Wilczewskiej znajdziecie w naszej GALERII. 

Serdecznie gratulujemy! 

ZOBACZ TAKŻE: Liam Payne i Maya Henry zaręczyli się? Zagraniczne media nie mają wątpliwości