Sabrina Pilewicz we współpracy z marką Martini stworzyła kolekcję torebek L’aperitivo Italiano, którą postanowiła sfotografować we Włoszech, a dokładnie w przepięknym, starym włoskim mieście – Turynie. To tam powstała kampania wizerunkowa projektantki. I to w niej Sabrina Pilewicz zaproponowała pierwszą w historii marki kolekcję plecaków – PINEROLO, RIVOLI oraz TORINO, dedykowaną nie tylko paniom, ale także panom!

Właśnie dlatego w kampanii L’aperitivo Italiano oprócz modelki Weroniki Spyrki, wystąpił także mężczyzna - finalista programu „Top Model” – Jakob Kosel.

ZOBACZ: POKAZ DAWIDA WOLIŃSKIEGO Z okazji 15-lecia jego działalności artystycznej to prawdziwe święto kobiecości! [DUŻO ZDJĘĆ]

Zarówno Weronika, ja i Jakob stanęli przed obiektywem słynnego instagramera, youtubera i fotografa lifestylowego - Wujaszka Liestyle, czyli Michała Wilczewskiego.

Sesja odbyła się na ulicach Turynu, w słynnej Martini Cafe Torino, która jest energetyczną mieszanką historii i nowoczesności oraz w Pessione - muzeum Casa di Martini. Przyznajemy, że te widoki zapierają dech w piersiach!

CZYTAJ TEŻ: CELIA JAUNAT Dziewczyna Grzegorza Krychowiaka seksownie pozuje na Santorini! [HOT GALERIA]

A jak w takim otoczeniu odnlazł się Jakob Kosel? Koniecznie sprawdźcie w naszej GALERII!