Jakub Kucner to uczestnik programu "Taniec z Gwiazdami", a także Mister Polski 2017 oraz I Mister Supranational 2018. Ukończył Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, a także studium aktorskie i kurs lektorski. Przez długi czas aktywnie działał w grupie aktorskiej w Centrum Kultury Zamek. Jest członkiem agencji Stars Impresariat, dlatego wystąpił w kilku serialach oraz produkcjach filmowych. Jakub może poszczycić się bardzo dobrze zbudowaną, atletyczną sylwetką, zadbanym zarostem, a także świetnym wyczuciem stylu. Na każdej imprezie branżowej i podczas oficjalnych wyjść wygląda nienagannie. Jakie są sekrety jego dobrego wyglądu? Jak ubrać się w stylu Jakuba Kucnera?

Modne garnitury w stylu Jakuba Kucnera

Uczestnik "Tańca z Gwiazdami" wie, że garnitur to najbardziej męskie ubranie, jakie stworzył człowiek. Jeśli decydujesz się na jego wybór, koniecznie zwróć uwagę na kilka istotnych elementów. Przede wszystkim garnitur musi dobrze leżeć. Nawet jeśli będzie wykonany z najlepszej, najdroższej tkaniny, to za długie rękawy, czy nieodpowiednia linia ramion zepsują cały efekt. Jakub Kucner wybiera garnitury o wyszczuplonym kroju, tzw. slim fit

Modne męskie garnitury, to w tym sezonie, te w wymyślne wzory. Jednak jeśli chcesz ubrać się w stylu Jakuba Kucnera, powinieneś być wierny klasyce. Najbardziej wszechstronny będzie gładki garnitur w odcieniach granatu lub szarości. Są to kolory, które pasują do większości typów urody i karnacji. Na nieco mniej formalne wydarzenia możesz wybrać kratkę lub prążki, jednak wzory te wymagają większej wiedzy odnośnie doboru dodatków. Z kolei czarne garnitury męskie polecamy jedynie na okazje wieczorowe.

Garnitury na wiosnę 2019

Jakub Kucner wiosną i latem wybiera garnitury w jasnych odcieniach. Mister Polski 2017 stawia na jasne szarości, beże, brązy, czy różne odcienie niebieskiego: od szafiru, po głęboki granat, a także kraty czy drobne wzorki. 

Zobacz zdjęcia Jakuba Kucnera w naszej GALERII --->