Jakub Rzeźniczak zostawił żonę i spotyka się z Candy Girl - takie doniesienia od kilku dni publikują kolejne portale plotkarskie. Świadczyć ma o tym fakt, że Edyta Zając usunęła wszystkie zdjęcia z piłkarzem ze swojego profilu na Instagramie oraz przestała go obserwować w mediach społecznościowych. Co więcej, znajomi pary, którzy chętnie wypowiadają się na temat ich związku w mediach twierdzą, że Rzeźniczak zaczął spotykać się z polską piosenkarką. Kiedy piłkarz i Candy Girl zostali razem sfotografowani podczas meczu Polska-Izrael, wszyscy połączyli ze sobą kropki i doszli do wniosku, że mąż Edyty Zając ma romans z blond wokalistką. Jak jednak twierdzi Candy Girl, doniesienia na temat jej związku z piłkarzem są nieprawdziwe.

Jakub Rzeźniczak i Candy Girl mają romans?

Candy Girl przyznała, że kiedy przeczytała doniesienia mediów, była w szoku. Piosenkarka w rozmowie z serwisem Plejada poinformowała, że teorie snute przez media nie mają nic wspólnego z rzeczywistością a ona sama jest nimi oburzona: 

"To są tak absurdalne doniesienia, że jak ja je dziś zobaczyłam, to myślałam, że padnę. To jest wyssane z palca. My się znamy od wielu lat, bo przecież są te różne branżowe imprezy, na których widują się różne gwiazdy i to stamtąd się znamy. To nie jest tak, że poznałam go przed chwilą. Ja nie z nim przyszłam na ten mecz. Jego prywatne problemy absolutnie mnie nie interesują. Na meczu było wielu innych mężczyzn, z którymi też rozmawiałam, a jakoś do niego mnie przyczepili. Jestem tym zażenowana. Zaraz wyjdzie, że jestem nie wiadomo jakim człowiekiem, który go od żony odciąga czy coś, a to nieprawda. Absolutnie nie jestem z nim w żadnym związku" - skomentowała plotki Candy Girl.

Candy Girl, czyli Barbara Hetmańska to polska piosenkarka, która zdobyła rozgłos dzięki takim przebojom jak "Yeah", "Lick It" czy przeróbce "Wszystko czego dziś chcę" Izabeli Trojanowskiej. Po wydaniu dwóch albumów, piosenkarka wstrzymała swoje muzyczne działania i usunęła się w cień. Dziś można spotkać ją na branżowych imprezach, na których chętnie pozuje na ściankach.

Myślicie, że piosenkarkę i Jakubka Rzeźniczaka rzeczywiście nic nie łączy?

ZOBACZ TEŻ: JAKUB RZEŹNICZAK rozstał się z żoną? Edyta Zając usunęła ich wspólne zdjęcia