Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień już wkrótce powitają na świecie pierwsze wspólne dziecko. O ciąży ukochanej znanego piłkarza dowiedzieliśmy się pod koniec grudnia. Para zamieściła wtedy na swoich oficjalnych profilach w mediach społecznościowych zdjęcia, na których z dumą prezentuje fotografię z badania USG. Widać było już na nich także zaokrąglony brzuch przyszłej mamy.

Nie ma nic piękniejszego jak oczekiwanie na narodziny nowego członka rodziny. Czyste szczęście, owoc naszej miłości, na który oboje czekamy z niecierpliwością. Jesteśmy szczęśliwi i podekscytowani tak bardzo, że ciężko to wyrazić w słowach. Dziękuję Ci Madziu. Jesteście moim szczęściem, a już za kilka miesięcy będziemy razem w trójkę chociaż w sumie już jesteśmy - napisał obrońca Wisły Płock.

Uczestniczka piątego sezonu "Top Model" również nie kryła ogromnej ekscytacji.

Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego końca roku. Owoc naszej miłości jest w drodze. Jesteśmy wdzięczni Bogu za nasz ,"mały’" WIELKI CUD - napisała partnerka Rzeźniczaka.

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień wybrali imię dla syna

Chłopiec czy dziewczynka? Na początku lutego para postanowiła zaspokoić cierpliwość swoich fanów i wyjawić płeć dziecka. Z wielką radością ogłosili, że spodziewają się syna.

ZOBACZ: Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień ujawnili płeć dziecka: "Dzięki Ci, Boże, za spełnienie naszego marzenia" [ZDJĘCIA]

Już kilka dni później dowiedzieliśmy się również, jaki imię otrzyma chłopiec. W wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN", który ze szczęśliwą parą przeprowadziła Sandra Hajduk, Kuba i Magda zdradzili, że zdecydowali się na imię Oliwier.

Co ciekawe, wśród znanych osób o tym imieniu jest sporo sławnych piłkarzy, m.in. Olivier Dacourt, Olivier Giroud, Olivier Thomert, Oliver Bierhoff, Oliver Kahn i Oliver Neuville.

Myślicie, że to właśnie tym kryterium były członek kadry narodowej i jego partnerka kierowali się przy wyborze imienia dla swojego synka?

Przypomnijmy, że z innego, nieformalnego związku, Jakub Rzeźniczak ma już córkę o imieniu Inez.

SPRAWDŹ TEŻ: Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień spodziewają się dziecka. "Początki ciąży nie były łatwe" [TYLKO U NAS]