Jakub Rzeźniczak w ostatnim czasie nie schodzi z pierwszych stron gazet i serwisów plotkarskich. Media jednak zdecydowanie częściej piszą o życiu prywatnym zawodnika Wisły Płock niż o jego sukcesach na boisku. Latem minionego roku piłkarz rozwiódł się z modelką Edytą Zając, a kilka dni temu 34-latek ogłosił wraz ze swoją nową partnerką, Magdaleną Stępień, że spodziewają się narodzin pierwszego wspólnego dziecka. Przypomnijmy, że Rzeźniczak ma już córkę, która jest owocem jego pozamałżeńskiego romansu.

Jakub Rzeźniczak w nowym kolorze włosów [ZDJĘCIA]

Wraz z początkiem nowego roku Jakub Rzeźniczak zdecydował się na lekką metamorfozę. Były obrońca Legii Warszawa odwiedził jeden z warszawskich salonów fryzjerskich i za namową zaprzyjaźnionego stylisty zmienił kolor włosów. Piłkarz, który do tej pory miał blond włosy w ciepłym odcieniu, postawił na platynę! 

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Nowy kolor włosów większości z nich bardzo przypadły do gustu. A Wy oceniacie zmianę na plus? Zdjęcia piłkarza po metamorfozie znajdziecie w naszej galerii. 

ZOBACZ TAKŻE: Jakub Rzeźniczak o internetowym hejcie: "Bywało tak, że płakałem"