Jakub Rzeźniczak od 2016 roku jest mężem modelki Edyty Zając. Ich małżeństwo wkrótce będziemy mogli jednak zaliczyć do przeszłości - Zając złożyła pozew rozwodowy, a powodem jej decyzji miał być romans Rzeźniczaka. - Ja ten trudny etap w swoim życiu zamknęłam. Przyszedł odpowiedni czas na to, abym przyznała, że moje małżeństwo zakończyło się. Postanowiłam podjąć odpowiednie kroki rozwodowe. Nie ukrywam, że takie decyzje nigdy nie są proste. Zmusiły mnie do tego pewne sytuacje i rzeczy, które zadziały się w ostatnim czasie. To była najtrudniejsza decyzja w moim życiu- mówiła w "Dzień Dobry TVN".

Jakub Rzeźniczak pokazał córkę

Pierwsze informacje o niewierności Jakuba Rzeźniczaka opublikował serwis "Pudelek". Wynikało z nich, że owocem romansu piłkarza jest jego 3-letnia córka, a sportowiec spotykał się z matką dziecka w tajemnicy przed żoną. Kiedy wokół sprawy rozpętała się prawdziwa medialna burza, mąż Edyty Zając w końcu przyznał się do niego publicznie.

- Nie mam w zwyczaju komentować życia prywatnego, dlatego powiem krótko. Tak, mam córkę, którą bardzo kocham. I wbrew temu, co się pisze, mam z nią stały kontakt i razem z jej mamą uczestniczę w jej wychowaniu - wyznał Rzeźniczak w rozmowie z weszlo.com.

Ku zdziwieniu fanów, Jakub Rzeźniczak postanowił pokazać swoją córeczkę na Instagramie! Piłkarz opublikował profesjonalną sesję zdjęciową z dziewczynką, a z jego wpisu dowiadujemy się, że 3-latka ma na imię Inez. Media nie dotarły jeszcze do informacji, kim jest matka dziecka.

Zdjęcia córki Jakuba Rzeźniczaka obejrzycie w GALERII.

ZOBACZ TEŻ: JAKUB RZEŹNICZAK o Edycie Zając: "Wciąż ją kocham. Kto wie, co będzie dalej, jeszcze się nie rozwiedliśmy"