Jakub Rzeźniczak ma nieślubne dziecko! Przez ostatnie dwa lata piłkarz skupiał się na rozwoju swojej kariery międzynarodowej. W 2017 roku wyjechał do Azerbejdżanu i podpisał dwuletni kontrakt z jedną z tamtejszych drużyn. W 2019 roku wrócił do Polski by pełnić funkcję obrońcy w Wisła Płock. Od 11 czerwca 2016 roku jest mężem modelki Edyty Zając. Media nie raz spekulowały, że małżonkom się nie układa. Najpierw modelka usunęła zdjęcia z piłkarzem i przestała obserwować go na Instagramie. Przez wiele tygodni para zaprzeczała plotkom o kryzysie w związku, aż w końcu zamilkła w tej sprawie. Teraz temat kryzysu powrócił i zrobiło się głośno na temat Jakuba Rzeźniczaka i jego nieślubnego dziecka. Sportowiec postanowił skomentować plotki.

Jakub Rzeźniczak ma dziecko!

Jakiś czas temu w mediach zaczęły pojawiać się informacje, że Jakub Rzeźniczak ma 2-letnią córeczkę. Serwis "Pudelek" dotarł do informatora, który twierdzi, że piłkarz spotykał się z matką dziecka w tajemnicy przed żoną:

Kuba ma opinię dobrego człowieka wśród kibiców, bo niejednokrotnie wspierał akcje charytatywne - przelewając spore sumy na hospicja czy odwiedzając oddziały onkologii dziecięcej. Szybko okazało się, że jego 'dobre serce' wynika z chęci odkupienia win z życia prywatnego. Spotykał się z matką swojego dziecka w tajemnicy przed żoną. Wszyscy wiedzieli, że z Edytą jest nieszczęśliwy i nic, poza sakramentem i kontraktem z marką biżuterii, ich nie łączy, a on tylko czekał na dobry moment, żeby to zakończyć.

Okazało się, że kobieta z którą spotykał się piłkarz jest w ciąży, ale mimo to Rzeźniczak zdecydował się nie porzucać żony:

Przestraszył się, że jego romans wyjdzie na jaw i jego nieposzlakowana dotąd opinia na tym ucierpi. Stwierdził, że spróbuje uratować związek z Edytą i zamiecie wszystko pod dywan. Niestety, nie udało się i ostatecznie się rozstali. Jednak nawet teraz, kiedy mógłby stworzyć córce dom, spotyka się z innymi kobietami.

Jakub Rzeźniczak przez dłuższy czas milczał na temat swojego dziecka. Jednak ostatnio w rozmowie z weszlo.com zabrał głos i krótko skomentował doniesienia:

Nie mam w zwyczaju komentować życia prywatnego, dlatego powiem krótko. Tak, mam córkę, którą bardzo kocham. I wbrew temu, co się pisze, mam z nią stały kontakt i razem z jej mamą uczestniczę w jej wychowaniu.

Pojawienie się na świecie dziecka, którego matką jest inna kobieta, mogło być powodem dla którego Edyta i Kuba postanowili się rozstać. Nie wiadomo jednak, kim jest kobieta z którą miał spotykać się Rzeźniczak w tajemnicy przed żoną. Na ten moment ani Jakub Rzeźniczak, ani Edyta Zając nie potwierdzili też oficjalnie swojego rozstania.