Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając tworzyli szczęśliwą parę od wielu lat. Piękna modelka zaręczyła się z piłkarzem Wisły Płock w 2013 roku. Ukochany oświadczył się jej w Miami w bardzo romantyczny sposób - na niebie pojawiła się awionetka, która ciągnęła za sobą napis z pytaniem: Czy wyjdziesz za mnie? Ostatecznie para pobrała się 11 czerwca 2016 roku, w bazylice archikatedralnej w Łodzi a na ślubie bawiło się aż 200 osób!

Kłopoty w związku Rzeźniczaka i Zając rzekomo zaczęły się pojawiać już rok później. W 2017 roku obrońca dostał propozycję gry w azerskim klubie piłkarskim, a 30-letnia finalistka konkursu "Miss Polonia 2014" nie pojechała z nim. Modelka zdobyła większą popularność dzięki uczestnictwu w drugiej edycji programu telewizyjnego "Agent - Gwiazdy" . Na Instagramie Edyty i Jakuba rzadko można spotkać ich wspólne zdjęcie. Co ciekawe, 32-latek obserwuje swoją żonę na Instagramie, zaś ona już nie. Ostatnio obserwatorzy uczestniczki "Agenta", zauważyli, że usunęła kilka wspólnych zdjęć z mężem na tym portalu społecznościowym. 

Według potwierdzonego źródła z Pudelek.pl:

"Nie udało im się ocalić tej relacji."

Obecnie, Zając przebywa na Florydzie, a piłkarza widziano w poniedziałek 10 czerwca 2019 roku na meczu Polski z Izraelem w towarzystwie Candy Girl. Barbara Hetmańska to polska piosenkarka o której zrobiło się głośnej za sprawą takich przebojów jak "Yeah" czy "Lick It". Po wydaniu dwóch albumów nieco ucichło o jej dokonaniach muzycznych i sama Candy Girl nieco odsunęła się w cień.  Para jeszcze nie zabrała oficjalnie głosu w sprawie informacji o ich rzekomym rozstaniu. 

Więcej zdjęć Jakuba Rzeźniczaka i Edyty Zając znajdziecie w GALERII >>