Jakub Rzeźniczak i jego życie miłosne od kilku miesięcy nie schodzą z pierwszych stron gazet. Piłkarz najpierw przyznał się publicznie, że zdradził swoją żonę Edytę Zając, a potem dodał, że ma dziecko z inną kobietą. Jego 3-letnią córeczkę mogliśmy niedawno oglądać w rodzinnej sesji, którą opublikował na Instagramie. Rzeźniczak i Zając obecnie są w trakcie rozwodu, a piłkarz zaczął już spotykać się z innymi kobietami.

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień wrócili do siebie

Jakub Rzeźniczak od marca tego roku związany był z Magdaleną Stępień-Kolesnikow, uczestniczką 5. edycji programu "Top Model". Para zamieszkała nawet razem, jednak czar prysł, kiedy okazało się, że piłkarz zdradził partnerkę. Dziewczyna postanowiła opowiedzieć o tym w rozmowie z serwisem "Plotek": 

- Po południu został nakryty z inną kobietą, a rano się rozstaliśmy. Serce pęka. Jestem w takim szoku, widocznie to musiało trwać wcześniej. Jestem w kiepskiej formie, w życiu nie myślałam, że tak ktoś mnie potraktuje. Życzę mu jak najlepiej. Byłam bardzo zakochana, to dobry mężczyzna, ale to, co dziś zobaczyłam, bardzo mnie zaskoczyło. To i tak już wszystko bez znaczenia, muszę wrócić do realizacji własnych celów. 

Na potwierdzenie słów Magdaleny Stępień, kilka dni później w mediach ukazały się zdjęcia paparazzi, którzy przyłapali Jakuba Rzeźniczaka na randce z inną kobietą. W tamtym momencie nikt chyba nie spodziewał się, że miesiąc później modelka i piłkarz do siebie wrócą... A jednak tak się stało - obserwując profile instagramowe pary można zauważyć, że Stępień i Rzeźniczak wybrali się razem nad morze, a także świętowali 29. urodziny modelki. Wspólne zdjęcie z ukochaną piłkarz opatrzył emotikoną serca. Fotografie pary obejrzycie w naszej galerii.