Życie uczuciowe Jakuba Rzeźniczaka wywołało w ostatnim czasie niemałe kontrowersje. Piłkarz przyznał, że zdradził swoją żonę Edytę Zając i ma dziecko z inną kobietą. Pokazał nawet 3-letnią córeczkę na Instagramie. Obecnie modelka i piłkarz są w trakcie rozwodu, a Rzeźniczak spotyka się z innymi kobietami. Od marca tego roku związany był z Magdaleną Stępień-Kolesnikow, uczestniczką 5. edycji programu "Top Model" i chociaż żadne z nich oficjalnie nie potwierdziło relacji, w mediach społecznościowych mogliśmy oglądać ich zdjęcia z tych samych miejsc.

Jakub Rzeźniczak zdradził nową partnerkę?

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień-Kolesnikow byli ze sobą szczęśliwi, zamieszkali nawet razem, jednak czar prysł, kiedy okazało się, że piłkarz zdradził partnerkę. - Po południu został nakryty z inną kobietą, a rano się rozstaliśmy. Serce pęka. Jestem w takim szoku, widocznie to musiało trwać wcześniej. Jestem w kiepskiej formie, w życiu nie myślałam, że tak ktoś mnie potraktuje - powiedziała Magda w rozmowie z serwisem "Plotek".

I chociaż dziewczyna jest załamana, piłkarz raczej nie rozpacza po rozstaniu. Paparazzi przyłapali go już na randce z inną kobietą. - Życzę mu jak najlepiej. Byłam bardzo zakochana, to dobry mężczyzna, ale to, co dziś zobaczyłam, bardzo mnie zaskoczyło. To i tak już wszystko bez znaczenia, muszę wrócić do realizacji własnych celów - dodała była partnerka Rzeźniczaka.

Zdjęcia Magdaleny Stępień-Kolesnikow obejrzycie w naszej galerii.