Jakub Rzeźniczak zakłada nową rodzinę! Popularny piłkarz, który ma za sobą nieudane małżeństwo z modelką Edytą Zając, a z innego, nieformalnego związku ma córkę, spodziewa się swojego drugiego dziecka. Jak donosi jeden z serwisów internetowych o życiu gwiazd, partnerka zawodnika Wisły Płock, znana z "Top Model" Magdalena Stępień, jest w ciąży.

Jakub Rzeźniczak po raz drugi zostanie tatą

Wszystko wskazuje na to, że po kryzysie w związku Rzeźniczaka i jego nowej partnerki nie ma już śladu. Przypomnijmy, że para przechodziła ciężkie chwile, gdy wyszło na jaw, że po rozwodzie ze zwyciężczynią "Tańca z Gwiazdami" w życiu piłkarza obecna była nie tylko Magda, ale także matka małej Inez.

Miłość Magdy i Kuby kwitnie. O dziecku myśleli już od jakiegoś czasu. Teraz ich marzenie o założeniu rodziny zaczyna się spełniać, ponieważ Magdzie udało się zajść w ciążę - ujawnia informator serwisu Plotek.pl

- Jest bardzo szczęśliwa i podekscytowana - dodaje anonimowe źródło.

Ani Kuba, ani Magda, na razie nie skomentowali medialnych doniesień na temat ciąży. W oczekiwaniu na oficjalne potwierdzenie tych radosnych wieści już teraz składamy przyszłym rodzicom serdeczne gratulacje.

ZOBACZ TEŻ: Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień pokonali kryzys. Paparazzi przyłapali ich na czułościach [ZDJĘCIA]