Jakub Tolak zyskał ogólnokrajową rozpoznawalność dzięki roli Daniela Rossa w lubianej przez widzów telenoweli "Klan". W tę postać wcielał się przez ponad dekadę, począwszy od 1998 roku. Potem dość niespodziewanie porzucił aktorstwo oraz świetnie zapowiadającą się karierę. W 2019 diametralnie zmienił swoje życie - wyprowadził się ze swojego warszawskiego mieszkania i wraz z ukochaną zamieszkali w kamperze i od tego czasu zwiedzają świat wzdłuż i wszerz. 

Jakub Tolak ożenił się

W ten weekend w końcu nadszedł długo wyczekiwany przez 39-latka i jego narzeczoną dzień. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak". Jak się jednak okazuje, nie obyło się bez lekkich komplikacji. Ze względu na obecną sytuację na świecie świeżo upieczeni małżonkowie musieli zmienić miejsce zaślubin. Pierwotnie ceremonia miała się odbyć w Macedonii Północnej, a nie w Polsce. 

Od dawna myśleliśmy o ślubie w podróży. Prawie się udało w Macedonii, jednak ze względu na obecne czasy, proces kompletowania dokumentów wydłużał się tak bardzo, że Macedonię przyszło nam opuścić bez zmiany statusu. Wczoraj jednak zapakowaliśmy się ponownie do busa i ruszyliśmy w trasę po Polsce. I właśnie od wczoraj mówimy na siebie per "mąż" i per "żona" - napisał Tolak na Instagramie. 

Ciekawie jest słyszeć "wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia”, w momencie gdy nowe drogi otwierają się przed nami non stop. Te dosłowne. Jeśli mowa o znaczeniu z przenośni, mamy nadzieję że większych zmian w naszej relacji nie zauważymy. Nadal będziemy na siebie uważni i nadal będziemy patrzeć na siebie tymi maślanymi, pełnymi czułości oczami. Niechaj nie będzie czasu "przed" i czasu "po". Niechaj będzie zawsze po prostu dobrze - czytamy. 

Fani natychmiast obsypali parę gratulacjami. Uwagę internautów zawróciła również kreacja panny młodej, która na ten wyjątkowy wybrała... czarną sukienkę! Zdjęcia ślubnej stylizacji Zosi Ramsel znajdziecie w naszej galerii

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. 

ZOBACZ TAKŻE: Ariana Grande wzięła ślub! Znamy szczegóły sekretnej ceremonii