Jakub Urbański - kim jest kolega Tomasza Karolaka? Znany aktor właśnie jego zaprosił do wspólnego udziału w "Ameryka Express". Tomek Karolak zdradził, że zastanawiał się jeszcze nad swoim bratem, Piotrem, ale ostatecznie stwierdził, że przyjaciel lepiej poradzi sobie z wymagającymi sporej wytrzymałości fizycznej zadaniami w położonych wysoko nad poziomem morza krajach Ameryki Południowej, gdzie rozgrywa się ten sezon show. O tym, jak panowie rzeczywiście poradzili sobie w szalonym wyścigu przekonamy się co środę w TVN. Co wiemy o Kubie Urbańskim? Co ciekawe, prowadząca program Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła na konferencji prasowej, że znają się już od dawna. Skąd?

Jakub Urbański - kim jest?

Kolegą Tomasza Karolaka widzowie i internauci zainteresowali się głównie za sprawa jego udziału w "Ameryka Express". Okazuje się jednak, że to dalekie wyjazdy nie są mu obce. Jakub Urbański jest trenerem biznesu i uwielbia podróże. Co ciekawe, z Agnieszką Woźniak-Starak znają się jeszcze z czasów studiów, ale potem nie utrzymywali stałego kontaktu, dlatego prowadząca była zaskoczona widząc go na planie programu w dalekim Ekwadorze.

Razem studiowaliśmy historię sztuki. Ona się zupełnie nie spodziewała tego spotkanie w Ameryce. Nie jest tajemnicą, że Tomek przyjechał nieco później, więc ja byłem takim "jakimś nieznanym kolegą Karolaka", więc Agnieszka tak stanęła i mówi: "to ty jesteś tym nieznanym kolegą Karolaka" - opowiedział Jakub Urbański.

Zdjęcia Jakuba Urbańskiego i Tomasza Karolaka z planu i konferencji prasowej "Ameryka Express" znajdziecie już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: MACIEJ MUSIAŁOWSKI - kim jest? Wiek, filmy, koleżanka Anna Małysa z "Ameryka Express"