Anna Mucha przez blisko 10 lat była związana z Marcelem Sorą, z którym poznała się na planie programu "Jak Oni Śpiewają" i z którym ma dwójkę dzieci. Niestety na początku ubiegłego roku do mediów zaczęły napływać informacje, jakoby para przeżywała kryzys w związku. I chociaż żadne z nich oficjalnie nie skomentowało plotek, wszystko wskazuje na to, że Mucha i Sora postanowili się rozstać. Potwierdzają to również nowe zdjęcia paparazzi, którzy sfotografowali aktorkę na randce z innym mężczyzną. 

Anna Mucha ma nowego partnera. Kim jest Jakub Wons?

Jakub Wons ma 38 lat i urodził się w Warszawie. Jest aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym; zajmuje się również reżyserią i produkcją sztuk teatralnych. Na swoim koncie ma epizodyczne role w takich serialach, jak "Stulecie Winnych", "M jak Miłość", "Barwy Szczęścia", "Ojciec Mateusz", czy "Na dobre i na złe". Od 2018 roku występuje w serialu "Klan", wcielając się w rolę Roberta.

Według serwisu "Pudelek" Anna Mucha i Jakub Wons poznali się podczas prób do spektaklu "Letni Dzień", z którym jeździli po całej Polsce. Oboje byli wtedy jednak w związkach i na początku połączyła ich jedynie przyjaźń.

Jakub Wons: żona, córka

Aktor przez 10 lat był żonaty z Hanną Konarowskącórką aktorów Joanny Szczepkowskiej i Mirosława Konarowskiego oraz młodszą siostrą aktorki Marii Konarowskiej. Para rozstała się się w 2018 roku, dziś dzieli opiekę nad 11-letnią córeczką, Zosią.

Jakub Wons: ojciec

Nowy partner Anny Muchy jest synem Grzegorza Wonsa, aktora teatralnego i filmowego. Jego ojciec znany jest m.in. jako pan Doradca z Kabaretu Olgi Lipińskiej. Prowadził też teleturniej "Dobra cena" w TVN i jest wykładowcą na PWST w Warszawie. 

Jakub Wons: Instagram

Aktora na Instagramie znajdziecie pod nazwą: @kubawons.

Zdjęcia Jakuba Wonsa obejrzycie w naszej galerii.