James Arthur dał się poznać fanom na całym świecie dzięki zwycięstwu, jakie przyniósł mu udział w dziewiątej edycji The X Factor w Wielkiej Brytanii w 2012 roku. Od tamtej pory fani nieustannie wyczekują na kolejne genialne wykonania muzyka. Nic dziwnego – tuż po finale jego singiel Impossible sprzedał się w niemal 1,5 milionach kopii, co uczyniło go najlepiej sprzedającym się singlem finalisty The X Factor w historii programu.

Swój pierwszy debiutancki krążek wydał w listopadzie 2013 roku. Fani z niecierpliwością czekali na kolejną płytę, która jak zapowiedział muzyk, powstanie w 2016 roku. Tak też się stało! Jak się jednak okazuje, James Arthur przygotował dla swoich fanów niespodziankę.

  Na swoim Facebooku ogłosił, że jeden z utworów zaśpiewa z „piękną i utalentowaną”…Mariną Łuczenko! Swój pierwszy singiel Say won't let go artysta zaprezentował kilka dni wcześniej. 

"Nie ukrywam, że zaproszenie do nagrania piosenki z tak wybitnym artystą jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście pierwszego singla z tej płyty to serdecznie polecam 'Say You Won't Let Go'" - napisała na Facebooku Marina Łuczenko.

ZOBACZ: James Arthur i Marina Łuczenko znów w duecie! Już w piątek premiera ich wspólnego utworu. Jaki będzie?

Artyści na swoich kontach społecznościowych zapowiedzieli, że wspólny utwór Let Me Love The Lonely będzie można usłyszeć już w piątek.

Zaproszenie do zaśpiewania w duecie piosenki “Let Me Love The Lonely”  ze strony Jamesa Arthura, to dla mnie duże wyróżnienie, ale i wyzwanie. Serdecznie dziękuję za umożliwienie mi udziału w tym projekcie. Praca przy produkcji utworu była dla mnie niesamowitą przygodą. Podziwiam talent Jamesa i cieszę się, że jego muzyka odnosi tak duże sukcesu na całym świecie” - powiedziała Marina.

Para ma za sobą już wspólny muzyczny debiut. James Arthur i Marina Łuczenko zaśpiewali razem na ślubie Mariny Łuczenko z Wojciechem Szczęsnym. Para młoda pochwaliła się wówczas zdjęciami z tego wydarzenia na kontach społecznościowych. Wśród nich było między innymi zdjęcie z Jamesem Arthurem.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ślub Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego Marina zaśpiewała razem z Jamesem Arthurem [NOWE ZDJĘCIA]

Zastanawialiście się jak James Arthur i Marina Łuczenko brzmią razem? Posłuchajcie: 

Nowy album Jamesa Arthura Back From The Edge ukaże się 4 listopada. Piosenka z Mariną jest jedynym duetem na krążku.