James Arthur od jakiegoś czasu przygotowuje się do wydania swojej siódmej płyty. Jak ogłosił właśnie na swoim Facebooku, nie będzie na niej śpiewał sam. Na nowym krążku Arthura ma pojawić się bowiem duet z „piękna i utalentowaną” polską piosenkarką Mariną Łuczenko. Artyści zaśpiewają razem utwór „Let Me Love the Lonely”, który będzie można usłyszeć już w najbliższy piątek.

HOT NEWS: Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny kupili wspólny apartament. Cena zwali Was z nóg!

Jak się okazuje, nie jest to jedyny ani pierwszy duet muzyków. Oboje mają bowiem wspólnego producenta - Pete'a Boxsta. Dzięki niemu Marina i James mogli doskonale poznać swoje dokonania muzyczne. James Arthur zaśpiewał już w duecie z Mariną podczas jej ślubu z Wojtkiem Szczęsnym. Panna młoda nie kryła wówczas zachwytu z tego powodu:

Jesteśmy wielkimi fanami talentu James'a, od kiedy po raz pierwszy usłyszeliśmy go w X-Factorze. Utwór "Roses" to bez wątpienia nasz numer, dlatego zdecydowaliśmy się go odtworzyć podczas pierwszego tańca na weselu. Występ Jamesa Arthura był niespodzianką dla naszych gości. To była niesamowita chwila dla nas wszystkich. Cieszę się, że mogliśmy zaśpiewać w duecie - głos Jamesa jest niesamowity, a on sam jest naprawdę miłym człowiekiem. Postanowił zostać i bawić się z nami, więc mogliśmy wspólnie przeżyć wiele magicznych chwil, mieliśmy ponadto okazję podziwiać talent Jamesa, gdy wykonywał swoje największe przeboje, a także najnowszą piosenkę. Mam nadzieję, że wkrótce spotkamy się w studiu muzycznym.

Ciekawe, jak teraz para zabrzmi razem. Przekonamy się już w najbliższy piątek, kiedy to utwór Jamesa Arthura i Mariny Łuczenko trafi do sieci. Będziecie na niego czekać?