Wczoraj do kin i Internetu trafił trailer drugiej części głośnego i kontrowersyjnego filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya na postawnie powieści E. L. James. Ciemniejsza strona Greya, bo tak będzie nazywała się duga część trylogii, wejdzie do kin już 14 lutego  - w Walentynki. Póki co w secie rekordy popularności bije zwiastun filmu. Oglądając go, zgadujemy, że tym razem będzie jeszcze bardziej sensualnie, niebezpiecznie i… niegrzecznie!

ZOBACZ: DAKOTA JOHNSON I JAMIE DORNAN na planie drugiej części Greya. Zobaczcie zdjęcia zza kulis

W filmie ponowie wystąpią córka Melanie Griffith - Dakota Johnson i najbardziej seksowny masochista w historii kina - Jamie Dornan. O czym będzie opowiadał film Ciemnej strona Greya?

Po krótkiej przerwie w gorącym romansie Christian Grey (Jamie Dornan) i Anastasia Steele (Dakota Johnson) wrócą do siebie pełni tęsknoty i pożądania! Christian Grey, mimo nadziei Anastasii, nie wyleczy się ze swoich masochistycznych zapędów i na nowo rozkręci podniecającą i wyuzdaną grę przy użyciu gorących gadżetów, tricków i sztuczek, których nie powstydziłby się sam Casanova. Nie byłoby jednak fabuły filmu, gdyby nie komplikacje, które  znów się pojawią.

POLECAMY: DAKOTA JOHNSONS I JAMIE DORNAN Chcą ogromnej podwyżki!

Płomienny romans kochanków nie będzie  trwał długo. Na drodze miłości Christiana i Any stanie była dziewczyna Greya. Mimo to Anastasia będzie o niego walczyła, choć jej bliscy i przyjaciele będą próbowali jej wytłumaczyć, że związek z Greyem to niebezpieczna przygoda a nie miłość na całe życie…

Brzmi interesująco? A wygląda jeszcze ciekawiej! Zobaczcie tylko trailer do filmu!

Przekona Was do tego, aby w Walentynki wybrać się na niego do kina?