Nie wróżono im przyszłości. 74-letni Jan Englert jest starszy do swojej żony dokładnie o 25 lat. Jednak to nie wiem był główną przeszkodą. Gdy się poznali on był rektorem i wykładowcą Akademii Teatralnej, Beata Ścibakówna była zaś jego studentką!

Ci, którzy myśleli, że to chwilowa fascynacja, nie mieli racji. Dziś Jan Englert i Beata Ścibakówna są razem ponad 18 lat, a temperatura w ich związku wciąż rośnie! Para jest szczęśliwymi rodzicami siedemnastoletniej Heleny. Jan Englert wychowuje również trójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa z Barbarą Sołtysik.

Dziś Helena Englert ma już 17 lat i samodzielnie podejmuje decyzje o tym, co chce robić w życiu. Córka pary zdecydowała się pójść w ślady rodziców i …próbuje swoich sił w aktorstwie. Helena Englert debiut  aktorski ma już za sobą. Po raz pierwszy przed kamerą pojawiła się, mając zaledwie 2 latka w filmie Superprodukcja Juliusza Machulskiego. Cztery lata temu widzieliśmy ją w filmie Układ zamknięty Ryszarda Bugajskiego.

ZOBACZ: HELENA ENGLERT w scenie seksu ze starszym mężczyzną. Co na to rodzice 17-latki? [WIDEO]

Szybko przyszła kolej na następne aktorskie wyzwanie. Córkę Jana Englerta i Beaty Ścibakównej od ubiegłorocznych wakacji mamy okazję podziwiać w serialu Barwy szczęścia. Helena Englert wciela się w Angelę, córkę Sebastiana ( w tej roli Kacper Krupski). Dziewczyna coraz chętniej pojawia się także na czerwonym dywanie. Ostatnio Helena Englert przybyła na spektakl Jana Englerta Pelikan zabawa z ogniem. Bardzo dobrze czuła się w blasku fleszy i nie peszyło jej to, że jest w centrum zainteresowania.

Zobaczcie w naszej galerii jak wygląda córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny, Helena Englert. Podobna do mamy czy do taty?