Jan Kulczyk zmarł 29 lipca 2015 roku. Miał 65 lat. O jego śmierci poinformowali przedstawiciele jednego z największych przedsiębiorstw w Polsce, Kulczyk Holdings S.A. 

Biznesmen od lat plasował się na szczycie listy najbogatszych Polaków tygodnika "Wprost". Prowadził interesy w Polsce i zagranicą, był też jednym z założycieli i dwukrotnym prezesem Polskiej Rady Biznesu.

Zobacz: JAN KULCZYK Nie żyje najbogatszy Polak!

Miliarder angażował się również w działalność kulturalną, przekazał m.in. 20 mln złotów na budowę Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie. W kronikach towarzyskich Kulczyk pojawiał się głównie z powodu swojego głośnego rozwodu z Grażyną Kulczyk i późniejszego związku z Joanną Przetakiewicz.

Jak poinformowała rok temu Gazeta Wyborcza, biznesmen zmarł w nocy na skutek komplikacji po "drobnym zabiegu kardiologicznym". Od kilku miesięcy pojawiają się jednak niezliczone mity na temat jego niespodziewanej śmierci. 

Początkowo wszyscy zastanawiali się, dlatego znany milioner nie wykorzystał swoich koneksji i nie pojechał na operację serca do ekskluzywnej prywatnej kliniki tylko do miejskiego szpitala w Wiedniu.  Pojawiały się nawet informacje, że biznesmen wciąż żyje, ale ukrywa się pod innym nazwiskiem. 

Zobacz: JAN KULCZYK Są nowe fakty w sprawie jego śmierci!

Dziś mija pierwsza rocznica śmierci Jana Kulczyka. W jego życiu nie brakowało pięknych i wyjątkowych kobiet, które darzył miłością, szacunkiem i zaufaniem. Szczególnie ważne były: Joanna Przetakiewicz,Grażyna i Dominika Kulczyk. Kim są i jaką rolę odegrały w jego życiu?

Zapraszamy do galerii, w której poznacie najważniejsze kobiety w życiu Jana Kulczyka.

 

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: JOANNA PRZETAKIEWICZ - W szoku po śmierci Jana Kulczyka