Wśród wielu nieruchomości, które pozostawił po sobie Jan Kulczyk, znajduje się wyjątkowa perełka architektoniczna. Mowa tu o alpejskiej willi, której budowa miała go kosztować, bagatela, 600 milionów złotych! Zgodnie z doniesieniami zagranicznej prasy, pałac, który w Szwajcarii wybudował sobie Jan Kuczyk, można obecnie kupić za równowartość 185 MILIONÓW DOLARÓW! Za taką cenę dostaniemy do dyspozycji m.in. działkę o powierzchni 4 tys. metrów kwadratowych, wysoką na dwa piętra jadalnię, wielkie spa o powierzchni 1000 mkw., olbrzymi salon, kuchnię ze szklanym sufitem, bibliotekę na tysiące książek, sekretny gabinet, kino w piwnicy, prywatną winiarnię, saunę oraz... siedem mieszkań dla gości!

ZOBACZ: KATARZYNA SOKOŁOWSKA - tak mieszka najsłynniejsza polska reżyserka pokazów mody [ZDJĘCIA]

Zobaczcie w naszej GALERII, jak prezentuje się szwajcarska willa Jana Kulczyka niczym z bajki ;-) Faktycznie luksusowa? Chcielibyście w niej zamieszkać?

Dlaczego Dominika i Sebastian Kulczyk sprzedają dom w St. Moritz?

Sąsiadami Kulczyka w jego domu w St. Moritz mieli być sami miliarderzy, w tym m.in. zamożna rodzina Gucci, potomkowie założycieli tej włoskiej marki.Dlaczego dzieci Jana Kulczyka - Sebastian Kulczyk i Dominiki Kuczyk, od lat figurujący na liście najbogatszych Polaków, zdecydowali się sprzedać tę luksusową i ekskluzywną willę ojca? Tego póki co nie zdradzono...

Zapewne Kulczykowie uznali, że kilkanaście domów, które mają m.in. w Polsce, Wielkiej Brytanii, Francji i Szwajcarii, w zupełności im wystarczy. Trudno się nie zgodzić!

Jak Wam się podoba salon alpejskiej willi Jana kulczyka? WOW! Zapłacilibyście za niego 185 MILIONÓW DOLARÓW?