Sześć lat temu plejada gwiazd oraz tancerze "Tańca z Gwiazdami" wzięli udział w pięknej, wyjątkowej i świątecznej sesji zdjęciowej. Wspólnie pozowali do wielkanocnych fotografii. Oprócz sesji, w wywiadach zdradzili, jak wyglądają ich święta. Wówczas wraz z  tancerzami i gwiazdami zastanawialiśmy się, jak to jest z tymi świątecznymi tradycjami w Polsce i poza naszymi granicami? Co nam wtedy powiedzieli Radosław Majdan, czy Jan Kliment?

Jak gwiazdy spędzają Wielkanoc?

Jako pierwszy kolorową pisankę wyjął z koszyka Radosław Majdan, który zdradził nam jak kiedyś wyglądały jego święta.

 „Grając mecze poza domem, często byłem skazany na niespędzanie świąt z rodziną. Dlatego te święta przez lata kojarzyły mi się z niespełnieniem. Teraz czas na zmiany”.

O swoich świętach Wielkiej Nocy opowiedział także Bilguun Ariunbaatar. 

 „Ona jest mistrzynią robienia zapasów, więc na Nowy Rok mamy tyle jedzenia, że zostaje na Wielkanoc. Najbardziej lubię to święto za to, że jest na cześć superpasterza, który napisał pół książki, umarł i ożył, a na imię miał tak samo jak słynny piłkarz – Jesus Navas”.

Jan Kliment zdradził wówczas, że w dzieciństwie najbardziej lubił lany poniedziałek.

„Chodziliśmy z kolegami od domu do domu, w których mieszkały ładne panny, pukaliśmy do drzwi i śpiewaliśmy piosenki. Dużo było przy tym przepychanek i śmiechu, bo trzeba było taką dziewczynę klepnąć w pupę”.

Zobaczcie w naszej GALERII ekskluzywną wielkanocną sesję zdjęciową gwiazd!