Janet Jackson i katarski miliarder Wissam Al Mana rozwodzą się! Takie rewelacje podał w ten weekend dziennika "Daily Mail", który powołał się na doniesienia informatora z pobliża wokalistki. Jeśli te doniesie są sprawdzą, to będą one o tyle sensacyjne, że 50-letnia piosenkarka zdecydowała się na rozstanie zaledwie trzy miesiące po narodzinach swojego pierwszego dziecka. A przypomnijmy, że jej ciąża była jednym z największych newsów w świecie show-biznesu w zeszłym roku!

ZOBACZ: JANET JACKSON URODZIŁA! 50-latka pierwszy raz została matką. Chłopiec czy dziewczynka?

Para miała się zdecydować a rozstanie po pięciu latach związku. Podobno między małżonkami już od dawna nie układało się zbyt dobrze. Oboje mieli uznać zatem, że każde z nich pójdzie inną drogą.

W przypadku rozwodów tak zamożnych par zawsze kwestią, która zostaje do uporządkowania po decyzji o rozwodzie są sprawy finansowe. A w przypadku tej pary batalia sądowa dotyczyłaby naprawdę wielkich pieniędzy! W końcu mąż Janet - katarski miliarder Wissam Al Mana - to jeden z najbogatszych ludzi świata. Czy parze uda się uniknąć wieloletniego procesu i byli kochankowie rozstaną się w pokoju? Taką wersję podaje przynajmniej informator dziennika "Daily Mail", który doniósł jego dziennikarzom o rewolucyjnej decyzji pary:

Niestety Janet i Wissam uznali, że ich związek powinien się zakończyć. Od dawna nie układało się między nimi za dobrze, więc uznali, że każde z nich pójdzie inną drogą. Oboje są bardzo zajętymi ludźmi, ale pragną zrobić wszystko, aby zostać dobrymi rodzicami, nawet jeśli rozstają się na dobre. Rozstają się jak przyjaciele i Eissa zostanie razem z mamą, która mieszka teraz w Londynie.

POLECAMY TEŻ: JANET JACKSON potwierdza, że jest w ciąży i dziękuje Bogu za dar stanu błogosławionego!

Miejmy nadzieję, że dla dobra dziecka piosenkarka i miliarder faktycznie nie będą się ciągać po sądach oraz darują sobie walkę o niebotyczny majątek i opiekę nad trzymiesięczną dziewczynką. Zgadujemy zresztą, że prawnicy Wissama Al Mana przygotowali się na taką ewentualność i zabezpieczyli jego interesy jeszcze zanim para się pobrała.

Jesteście zaskoczeni takim obrotem sprawy? W końcu jeszcze niedawno Janet opowiadała w magazynie "People", jak bardzo cieszy się na swoje pierwsze dziecko, które urodzi Wissamowi