Jankes, prezenter Radia Eska i jego partnerka, Katarzyna Borkowska powitali na świecie swoje pierwsze dziecko! Dziennikarz muzyczny, od lat cieszący się niesłabnącą popularnością, radosną nowinę przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Jankes został ojcem. Kim jest jego narzeczona, Katarzyna Borkowska?

Jankes od kilkunastu lat jest związany z Katarzyną Borkowską, która na co dzień zajmuje się PR-em kilku polskich marek modowych. Para zaręczyła się w 2018 roku.

To jest bardzo wyjątkowy dzień, środa 20 stycznia 2021 roku. (...) Dzisiaj moja narzeczona Kasia obchodzi urodziny i chcę powiedzieć, że przygoda z nią to jest coś pięknego, fantastycznego, cudownego i nic lepszego mnie w życiu nie mogło spotkać. 25 lat to mój wynik w radiu i wiele rzeczy w radiu mówiłem, ale tak ważnej rzeczy dla mnie jeszcze nie mówiłem. Chciałem powiedzieć, że zostanę tatą - wyznał na antenie Jankes.

Teraz marzenie prezentera spełniło się. Na świat przyszło jego pierwsze dziecko.

Ogłoszenie narodzin pociechy było absolutnie nietypowe. Jankes zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie żony, które podpisał: unboxing (dosłownie wyjmowanie z pudełka, odpakowywanie). Taka sama fotografia pojawiła się na profilu Kasi.

Pod postem pojawiło się wiele komenatrzy - gratulacji i życzeń zdrowia. Młodzi rodzice otrzymali je m.in. od Lary Gessler, Aleksandry Domańskiej, Natalii Klimas i Maffashion. 

O kulisach porodu świeżo upieczona mama opowiedziała pokrótce w odpowiedzi na jeden z komentarzy.

Tym razem serio byłam dzielna. I nawet ja to przyznam - napisała Borkowska.

Na razie nie wiemy, jakie imię otrzymało dziecko. Uroczą fotografię znajdziecie w naszej galerii.

Redakcja Gala.pl serdecznie gratuluje świeżo upieczonym rodzicom!

ZOBACZ TAKŻE: Krzysztof "Jankes" Jankowski zostanie ojcem! Radosną nowinę ogłosił na antenie radia