Janusz Chabior i Agata Wątróbska zaręczyli się w sierpniu ubiegłego roku podczas wakacji we Włoszech. Wówczas para aktorska od razu pochwaliła się wesołą nowiną na Instagramie publikując wspólne zdjęcie, na którym zakochani trzymają się za ręce, a na palcu serdecznym aktorki lśni pierścionek zaręczynowy. Niespełna rok od tych wydarzeń para postanowiła sfinalizować swój związek i stanąć na ślubnym kobiercu. 

- Mamy to! Powiedzieliśmy sobie tak! - oznajmił Chabior na Instagramie.

Ceremonia odbyła się w Klasztorze Kamedułów na krakowskich Bielanach. Zarówno wesele, jak i stroje młodej pary utrzymane były w stylu włoskim. Na stole zamiast typowych dań kuchni polskiej pojawiły się przysmaki rodem z Italii. Fotografiami z uroczystości pochwalili się nie tylko świeżo upieczeni małżonkowie, ale również świadek pana młodego, Robert Górski. 

- Oni byli dziś szczęśliwi, a ja jako świadek szczęśliwy i totalnie podjarany, bo to z mojej imprezy wyszli jako para. A dziś był nawet moment, że miałem gębę mokrą od łez - napisał Górski. 

Zdjęcia młodej pary znajdziecie w naszej GALERII >> 

Kim jest Agata Wątróbska? 

Agata Wątróbska urodziła się 21 maja 1981 roku w Przemyślu. Jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Współpracowała z Teatrem im. J. Słowackiego w Krakowie, Teatrem Montownia oraz Teatrem Studio Buffo w Warszawie. Widzowie mogą kojarzyć ją również z takich produkcji, jak "Ucho Prezesa", "Przepis na życie" czy "O mnie się nie martw".