Jarosław Bieniuk zamieścił szokujące zdjęcie i apel do Jerzego Owsiaka na Instagramie. Wczoraj Polską wstrząsnęła tragedia, jaka spotkała prezydenta Gdańska - Pawła Adamowicza. W całym kraju zorganizowano marsze z hasłem przewodnim "Stop nienawiści". Równie wielkim szokiem, była rezygnacja Jurka Owsiaka ze stanowiska prezesa WOŚP. Sprzeciw odnośnie jego decyzji wyrażają kolejne gwiazdy. Jarosław Bieniuk na Instagramie umieścił wzruszający wpis, w którym apeluje do Owsiaka, żeby wycofał się ze swoich słów i nie rezygnował z zarządzania fundacją.

Jarosław Bieniuk apeluje do Jerzego Owsiaka

Jarosław Bieniuk opublikował zdjęcie swojego syna Szymona, podłączonego do aparatury i leżącego w inkubatorze. Załączył do niego wzruszający wpis, w którym wyznał, że to dzięki WOŚP, chłopiec dziś żyje:

"PANIE JURKU! Mój starszy syn Szymon, urodził się z zapaleniem płuc .Zamiast do domu trafił na 2 tygodnie na Odział Intensywnej Opieki Noworodka w Klinice Neonatologii w Poznaniu. Ratowano mu życie w inkubatorze zakupionym przez WOŚP! Nigdy nie zapomnę, kiedy jako młodzi, przerażeni rodzice patrzyliśmy na małe serduszko przyklejone do boku aparatury, która ratowała życie naszemu dziecku. Obiecaliśmy sobie, że będziemy wspierać Pana i Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy do końca świata i jeden dzień dłużej .Dlatego przyłączam a właściwie to przyłączamy się razem z Anią do apelu aby się Pan nie poddawał ! Jest Pan nam potrzebny !#muremzajurkiem"

Myślicie, że tysiącom protestującym Polaków uda się odwieść Jerzego Owsiaka od tej decyzji?

Zdjęcia zamieszczone przez Jarosława Bieniuka obejrzycie w GALERII -->