Gdy Jarosław Bieniuk poznał Annę Przybylską, ta była jeszcze żoną tenisisty, Dominika Zygry. Wydarzyło się to najprawdopodobniej w sylwestra 2000 roku. Bal w Jastrzębiej Górze organizowała wieloletnia agentka Ani, Małgorzata Rudowska. Ze wspomnień menedżerki wynika, że już wtedy między nimi zaiskrzyło. Z kolei ich pierwsza randka odbyła się Berlinie. To właśnie w drodze powrotnej z Niemiec po raz pierwszy wyznali sobie miłość. Choć aktorka zaczęła się umawiać z pochodzącym z Trójmiasta piłkarzem już kilka miesięcy po rozstaniu z mężem, ten długo walczył w sądzie o to, aby uznać ją winną rozpadowi ich małżeństwa. Z tego powodu sprawa rozwodowa znacznie się przeciągnęła. Ostatecznie Przybylskiej udało się wywalczyć rozwód bez orzekania o winie.

Była jak zakazany owoc. Żona kolegi (...) Sam sobie mówiłem: "Stary, uspokój się, ona nie jest dla ciebie". Ale co włączyłem telewizor, to widziałem Anię. Jakby mnie prześladowała. A potem, gdy zaczęła bywać sama na imprezach i słyszałem od znajomych, że w jej małżeństwie źle się dzieje, zacząłem traktować to jak jakieś ważne sygnały. (...) I w pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że jestem zwyczajnie zakochany - mówił Bieniuk w jednym z wywiadów.

Na bardzo interesujące wyznanie zdobyła się też kiedyś sama Ania. Aktorka zdradziła, że Jarek Bieniuk na początku ich znajomości wyznał jej, że jest ona dla niego... aseksualna. O tym, co to miało właściwie oznaczać mówiła w następujący sposób:

- Jarek nigdy nie miał problemu z kobietami – było ich dużo, traktował je przedmiotowo. Mówiąc, że jestem aseksualna, chciał mi zakomunikować, że nie jestem dla niego panienką na wyrwanie, na jeden raz. Spędzaliśmy razem popołudnie, wydawało się, że wszystko fajnie, ja odstawiona, robię słodkie minki, a on nagle wyskakuje z tą moją aseksualnością. Powiedział: »Ty jesteś taką babką, w której mogę się zakochać«. Nie chciał się przyznać, że już jest zakochany. Bał się mnie zrazić - wyjaśniła w jednym z wywiadów cytowanych w biografii "Ania" autorstwa Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego.

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska - dzieci

Anna Przybylska nigdy nie ukrywała, że marzy o dużej rodzinie. Gdy zapadł wyrok w sprawie rozwodowej, Ania była już w ciąży z Jarkiem. Ich pierwsze dziecko, córka Oliwia Bieniuk, przyszła na świat 18 października 2002 roku. Para doczekała się jeszcze dwóch synów: Szymona (ur. 13 stycznia 2006) i Jana (ur. 21 marca 2011). 

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku w Gdyni na raka trzustki. Miała 36 lat.

Wspólne zdjęcia Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej znajdziecie w naszej GALERII >>

Źródło: Grzegorz Kubicki Grzegorz, Maciej Drzewicki, "Ania. Biografia Anny Przybylskiej"