Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska zostali rodzicami w marcu 2019 roku. Przez długi czas nie wiadomo było jednak, czy zamierzają razem wychowywać synka, Kazika. W trakcie ciąży Gliwińskiej para nie miała najlepszych kontaktów, o czym 30-latka opowiadała w wywiadzie z "Na żywo":  - Jestem w ciąży z Jarkiem. Nie znaczy to jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. Piłkarz miał być "szantażowany przez swoją matkę", która nie była zadowolona z ciąży jego partnerki. Wraz z przyjściem na świat syna Bieniuk zmienił jednak zdanie - postanowił wziąć odpowiedzialność za dziecko i Martynę Gliwińską, był też obecny podczas porodu.

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk wezmą ślub?

Jarosław Bieniuk ma też zamiar podobno zamieszkać z Martyną Gliwińską i czwórką dzieci: Oliwią (17), Szymonem (14), Jasiem (8) i Kazikiem (2 mies.). Przyjście na świat syna zbliżyło go do byłej partnerki i zmieniło jego światopogląd. Piłkarz porozmawiał z matką i zaczął "porządki w życiu osobistym". Obecnie para planuje rodzinne wakacje na Kaszubach.

- Jarosław zdał sobie sprawę z tego, że życie bez ślubu ma więcej wad niż zalet i sprawia, że jest się mniej odpowiedzialnym. Zastanawia się więc nad zaręczynami i ślubem, ale najpierw chce po prostu zamieszkać ze swoją powiększoną rodziną - donosi informator "Rewii".

ZOBACZ TEŻ: MARTYNA GLIWIŃSKA o porodzie w czasie pandemii: "Myślałam, że będę z tym wszystkim sama"