Anna Przybylska zmarła w 2014 roku. Od tego czasu, jej wieloletni partner, Jarosław Bieniuk samotnie wychowuje ich wspólne dzieci - Oliwię, Jana i Szymona. Pomoc byłemu piłkarzowi zaoferowały obie babcie, jednak ten większość obowiązków postanowił dzielić ze swoją matką, Lidią. Jak donosi magazyn "Na Żywo" Krystyna Przybylska podobno miała nawet utrudniony kontakt z wnukami. Co się stało?

Jarosław Bieniuk i matka Anny Przybylskiej - jakie mają relacje?

Z informacji zamieszonych w tygodniku wynika, że relacje byłego piłkarza z teściową pogorszyły się ze względu na znikomy kontakt. Podobno nawet, imprezę z okazji 18. urodzin Oliwii zorganizowano dwukrotnie - jedną dla przyjaciół i ojca, drugą - dla rodziny Przybylskiej, ale bez udziału Bieniuka.

Jarek odizolował się od jej mamy i siostry, dzieci pomagała mu wychowywać jego rodzicielka. Potem Oliwia w swoim pierwszym wywiadzie powiedziała, że najbardziej po śmierci mamy pomogła jej babcia... Lidzia, ani słowem nie wspominając o pani Krystynie - mówi z żalem magazynowi "Na Żywo" znajoma rodziny.

Przecież była wtedy niepełnoletnia i ktoś zatem musiał ten materiał autoryzować - dodaje kobieta, sugerując, że Krystyna Przybylska powinna uczestniczyć w autoryzacji wywiadu, którego udzieliła Oliwia Bieniuk.

Rodzina Anny Przybylskiej podobno miała robić wszystko, by naprawić relacje. Nie wtrącały się także w prywatne sprawy Jarosława Bieniuka.

Zniosły ten trudny czas, tak samo, jak aferę z narkotykami w tle, narodziny nieślubnego dziecka piłkarza, rozstanie z jego matką Martyną Gliwińską, a potem romans z modelką Zuzanną Pactwą, który trwa do dzisiaj- pisze powołując się na informatora tygodnik.

Sytuacja miała się nieco poprawić, gdy Krystyna Przybylska zachorowała na COVID-19.

Ona ledwie przeżyła atak wirusa i do dziś walczy o zdrowie. O tym, że w jej relacjach z Jarkiem coś zmieniło się na plus, świadczyć mogła niedawna komunia Jasia. Po uroczystości obie rodziny spotkały się przy jednym stole - informuje "Na Żywo". 

Jak podaje tabloid, rodzina Anny Przybylskiej i Jarosław Bieniuk wspólnie skonsultują scenariusz do filmu o życiu aktorki, który zrealizuje TVP.

ZOBACZ TAKŻE: Oliwia Bieniuk kończy 18 lat. Córka Anny Przybylskiej odziedziczy po mamie fortunę?