Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska nie są już razem. Długoletni partner i ojciec trojga dzieci Anny Przybylskiej przerwał milczenie i w najnowszym wywiadzie podzielił się szczegółami na temat swojego życia osobistego. W rozmowie z Moniką Sobień dla serwisu WeMen były piłkarz zdradził m.in., że aktualnie znowu jest singlem. Przez jakiś czas media szeroko rozpisywały się na temat jego nowej dziewczyny, którą jeszcze do niedawna była 26-letnia absolwentka szkoły baletowej z Gdyni. Okazuje się, że para rozstała się już jakiś czas temu.

- Przez jakiś czas spotykałem się z kimś, ale uznałem, że na razie to nie ma sensu. Trudno mi jest nawiązać bliską relację, bo mam trójkę dzieci, pracę i mało czasu na budowanie związku. Oczywiście w perspektywie całego życia nie chciałbym zostać sam w czterech ścianach. Kiedyś dzieci dorosną, pójdą w świat. Samotność to nie jest fajna opcja na starość. Ale staram się nie planować za bardzo do przodu. Życie mnie tego nauczyło - wyznał Jarosław Bieniuk.

ZOBACZ: JAROSŁAW BIENIUK nie przyszedł na premierę biografii Anny Przybylskiej. Wiemy z jakiego powodu!

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska zerwali

Niektóre portale plotkarskie sugerują, że powodem rozstania Jarosława Bieniuka z Martyną Gliwińską mógł być jej emocjonalny wpis w dniu trzeciej rocznicy śmierci Anny Przybylskiej. Nic bardziej mylnego. Jak donoszą znajomi pary, do rozstania doszło już latem tego roku. Jarek Bieniuk zwyczajnie doszedł do wniosku, że z powodu obowiązków wynikających z opieki nad Oliwią, Szymonem i Janem, na razie nie jest w stanie w pełni zaangażować się w nową relację z kobietą.