Życie prywatne Jarosława Bieniuka za sprawą związku z Anną Przybylską zawsze było pod lupą mediów. Ojciec trojga dzieci zmarłej pięć lat temu aktorki od połowy kwietnia jednak już praktycznie nie schodzi z ust dziennikarzy i osób interesujących się kulisami show-biznesu. Przypomnijmy, że w połowie kwietnia Bieniuk został zatrzymany przez policję w Sopocie. Areszt opuścił za poręczeniem majątkowym w wysokości 20 tys. zł i ostatecznie usłyszał dwa zarzuty. Żaden z nich nie dotyczył jednak popełnienia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Okazuje się, że rzekomo nie jest z tym wszystkim sam. Jak donosi "Party", Jarosław Beniuk znalazł nową miłość. Co wiemy na jej temat?

Kim jest Maja Kubit, partnerka Jarosław Bieniuka?

Z ustaleń tygodnika wynika, że nową partnerką Jarosława Bieniuka jest Maja Kubit. Pochodząca z Nakła nad Notecią kobieta jest z wykształcenia psychologiem. Studiowała także m.in. turystykę. Aktualnie mieszka w Warszawie i pracuje dla znanej marki ubrań dla dzieci. Czy jej rzekomy związek z zamieszanym w skandale ojcem trojga dzieci ma przyszłość? Cytowani przez "Party" znajomi pary są co do tego dość sceptyczni. 

Maja dzielnie znosi to, co się dzieje, ale jej znajomi zaczynają się zastanawiać, czy ten związek przetrwa - mówi koleżanka nowej wybranki Bieniuka.

Jarosław Bieniuk jak na razie nie skomentował najnowszych doniesień medialnych na temat swojego życia miłosnego.

SPRAWDŹ TEŻ: Jarosław Bieniuk oskarżony o wykorzystanie przez kolejną kobietę: "Wziął narkotyk i go opętało"