Anna Przybylska i Jarosław Bieniukbyli jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Para doczekała się trójki dzieci: córeczki Oliwii, która przyszła na świat 18 października 2002 roku, oraz dwóch synów – Szymona (2006 roku) i Jana (2011). Para mimo robienie kariery całe swoje życie poświęcała rodzinie, co zawsze podkreślali w wywiadach.

W 2013 roku Anna Przybylska rozpoczęła walkę z rakiem trzustki. Przeszła wówczas operację usunięcia guza w gdańskiej klinice. Aktorka korzystała także z pomocy lekarzy w Szwajcarii. Niestety przegrała walkę z chorobą. Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku.

Jarosław Bieniuk długo nie mógł pogodzić się ze stratą ukochanej. Bardzo szybko musiał oswoić się z myślą, że od dziś będzie musiał zastąpić dzieciom oboje rodziców. Na szczęście piłkarz stanął na wysokości zadania.

Dziś Jarosław Bieniuk świetnie sprawdza się w roli ojca, co tylko potwierdzają jego zdjęcia na Instagramie. Dzieci piłkarza i Anny Przybylskiej urosły i dla wielu są odbiciem samej aktorki. Oliwia ma już czternaście lat, Szymon dziesięć, a najmłodszy Jaś pięć.

Najnowsza fotografia na profilu Jarosława Bieniuka przedstawia właśnie Jasia, który jak widać na załączonym zdjęciu idzie w ślady taty.

Rodzinnie- podpisał zdjęcie piłkarz.

Zobaczcie w naszej galerii jak wyglądają dzieci Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej!