Jarosław Bieniuk wchodzi w świat show-biznesu w wielkim stylu. Już niedługo zobaczymy go w najnowszej edycji programu „Mali giganci”. Piłkarz będzie miał okazję sprawdzić się w roli jurora. Jak sprawdzi się w tej roli? Nikt nie ma wątpliwości, że Bieniuk świetnie da sobie radę. Nic dziwnego, skoro na co dzień zajmuje się trójką dzieci.

Przypomnijmy, że Jarosław Bieniuk jest ojcem trójki dzieci: czternastoletniej Oliwii, dziesięcioletniego Szymona oraz pięcioletniego Jana. Dzieci Anny Przybylskiej są wierną kopią swoich rodziców. Chłopcy tak jak tata fascynują się piłką nożną, a Oliwia Bieniuk już ma za sobą debiut w świecie show-biznesu. Niedawno mieliśmy okazję podziwiać ją w najnowszej kampanii marki Reserved.

ZOBACZ: JAROSŁAW BIENIUK wspomina Anię Przybylską w programie Jarosława Kuźniara

Już niedługo na antenie stacji TVN zobaczymy Jarosława Bieniuka, który będzie miał okazję sprawdzić się w roli jurora w kolejnej edycji show „Mali Giganci”. U boku Pauliny Krupińskiej, Omenyy Mensah, Romy Gąsiorowskiej i Rafała Brzozowskiego spróbuje swoich sił jako juror. Czy to właśnie jego drużyna wygra tę edycję?

ZOBACZ: KATARZYNA BUJAKIEWICZ już nie będzie jurorką „Małych Gigantów”?

Jedno wiemy na pewno, Jarosław Bieniuk bardzo dokładnie przygotowuje się do roli jurora. Na swoim Instagramie regularnie zamieszcza zdjęcia z nagrań do kolejnych odcinków. Tym razem postanowił zaskoczyć swoich fanów i pochwalił się swoją sylwetką. Jarosław Beniuk dodał zdjęcie bez koszulki! Fanki są zachwycone jego wyrzeźbioną sylwetką!