Syn Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka przyszedł na świat w połowie marca. Poród odbył się w wyjątkowo trudnych warunkach - Martyna trafiła do szpitala zaledwie dzień przed ogłoszeniem kwarantanny wywołanej pandemią koronawirusa. Projektantka wnętrz przebywała w placówce sama, nie mogła też liczyć na odwiedziny rodziców i bliskich. Ogromny stres u Gliwińskiej nie wątpliwie spowodowany był także jej nie najlepszymi relacjami z ojcem małego Kazimierza. 

Jarek postanowił nie interesować się nawet tym, jak ja się czuję i nie ma ze mną kontaktu. Po takim zachowaniu nie spodziewam się wiele, więc jestem przygotowana na samotne rodzicielstwo i mimo wszystko cieszę się, że zostanę mamą - mówiła była partnerka Jarosława Bieniuka w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo" kilka miesięcy przed porodem. 

Jarosław Bieniuk pokazał wspólne zdjęciem z najmłodszym synkiem

Wiele wskazuje jednak na to, że była para znowu ma ze sobą dobry kontakt. Wieloletni reprezentant Polski w piłce nożnej chwilę z upływem kolejnych tygodni zmienił nastawienie i w lutym tego roku był widywany w towarzystwie Gliwińskiej. Martyna i Jarek mieli chodzić razem na wizyty lekarskie, a były zawodnik Lechii Gdańsk podobno był też obecny podczas porodu. 

Mimo że relacje między Martyną Gliwińską a Jarosławem Bieniukiem są dużo lepsze, to projektantka wnętrz w każdym wywiadzie podkreśla, że plotki o tym, że wrócili do siebie są nieprawdziwe.

- Tworzymy relacje partnerską na zasadzie rodziców Kazika - wyznała młoda mama podczas transmisji na żywo na Instagramie Jastrząb Post pod koniec maja.

Świadczyć o tym mogą publikowane w mediach społecznościowych od czasu do czasu wspólne zdjęcia Jarosława Bieniuka i jego najmłodszego syna. W sobotę na Instagramie byłego piłkarza pojawiła się najnowsza fotografia z Kaziem. Jesteście ciekawi do kogo podobny jest mały Kazimierz? Zajrzyjcie do naszej GALERII >> 

Przypomnijmy, Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk zaczęli się spotykać rok po śmierci żony piłkarza, znanej aktorki, Anny Przybylskiej. Ich relacja od początku była bardzo burzliwa. Po niespełna dwóch latach para rozstała się. Później, gdy wybuchł skandal seksualny z Bieniukiem w roli oskarżonego, projektantka wnętrz znowu zbliżyła się do byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej. Niestety i tym razem związek nie przetrwał próby czasu. 

ZOBACZ TAKŻE: Jarosław Bieniuk usłyszał wyrok. Wdowiec po Annie Przybylskiej uznany za winnego w sprawie o przestępstwo narkotykowe