Jarosław Bieniuk miał otrzymać propozycję o producentów jednego z najpopularniejszych show TVN. Jak podaje dzisiejszy Fakt, wdowiec po Annie Przybylskiej ma się pojawić w kolejnej edycji programu "Mali Giganci”, który niedawno zrezygnował ze współpracy z Katarzyną Bujakiewicz. Co piłkarz miałby w nim robić?

ZOBACZ: JAROSŁAW BIENIUK Spełnił ostatnie życzenie Anny Przybylskiej!

Emisja nowej edycji "Małych Gigantów” planowana jest na wiosnę przyszłego roku. Dlaczego wybór stacji padł właśnie na piłkarza? Jarosław Bieniuk świetnie radzi sobie z dziećmi, sam jest ojcem trojga: 14-letniej Oliwii, 10-letniego Szymona i 5-letniego Jana. Nic zatem dziwnego, że szefostwo TVN zauważyło w nim potencjał i postanowiło złożyć mu propozycję współpracy. Bieniuk miałby być w nim trenerem jednej z dziecięcych drużyn, które będzie szkolił przed występami na scenie programu.

Jak donosi dzisiejszy Fakt, umowa z Bieniukiem nie jest jeszcze podpisana, ale rozmowy są bardzo zaawansowane i jest duża szansa, że już wkrótce zostaną sfinalizowane.

POLECAMY: OLIWIA BIENIUK dla Reserved. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka debiutuje w kampanii Reserved Kids

Jeśli Bieniuk przyjmie propozycję, będzie drugą nową osobą w obsadzie show. W trzeciej edycji programu "Mali Giganci" nie zobaczymy już Katarzyny Bujakiewicz, która dla producentów formatu okalała się za mało przebojowa. Jej miejsce zajmie Sonia Bohosiewicz, która wcześniej była trenerką dzieci w programie.

CZYTAJ: KATARZYNA BUJAKIEWICZ już nie będzie jurorką „Małych Gigantów”?

Czy te zmiany oznaczają, że reszta jury również powinna martwić się o swoje posady?

Wygląda jednak na to, że Kuba Wojewódzki i Agnieszka Chylińska mogą być spokojni o swoje jurorskie stołki. Zdaje się, że ich poziom kontrowersyjności był wystarczająco wysoki…