Jarosław Bieniuk po raz czwarty zostanie ojcem. O tym, że partnerka byłego piłkarza, a prywatnie wdowca po aktorce Annie Przybylskiej, jest w ciąży, donosi "Na żywo". Projektantka wnętrz z Trójmiasta, Martyna Gliwińska, w rozmowie z czasopismem ujawnia, że Bieniuk jednak ani trochę nie cieszy się z faktu, że wkrótce ponownie będzie tatą.

- Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem - zdradziła Gliwińska.

Jarosław Bieniuk zostanie ojcem

Wszystko wskazuje na to, że Martyna Gliwińska będzie wychowywać dziecko samotnie. Para podobno już od dłuższego czasu nie była widywana razem, pomimo tego, że mieszka bardzo blisko siebie.

Z czego wynika negatywna reakcja Jarosława Bieniuka na wieść o zostaniu ojcem? Ciężarna partnerka sportowca twierdzi, że ogromny wpływ na aktualną sytuację ma jego matka, która rzekomo nastawia go przeciwko niej.

- Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu - powiedziała.

Jarosław Bieniuk do tej pory nie odniósł się do tych doniesień.

SPRAWDŹ TEŻ: Jarosław Bieniuk został wrobiony w gwałt? Nowe fakty w sprawie