Zanim Jarosław Jakimowicz wejdzie na plan kontynuacji kultowych „Młodych wilków”, zjawił się na planie teledysku do piosenki „Siła” Justyny Sawickiej, w którym pojawił się w swoim ulubionym wcieleniu „bad boya”. Jak mu poszło? Czy nadal z równie dużym wdziękiem jak dwie dekady temu potrafi zagrań niegrzecznego i nieprzewidywalnego drania?

Teledysk do piosenki „Siła”, który właśnie powstaje, to klip drogi, kojrzący się z energią wolności, młodości i szaleństwem. Pojawią się w nim motocykle i szybkie samochody, w tym Jeep Wrangler, którego pamiętają wszyscy miłośnicy 1. części „Młodych wilków”! Klip jest póki co jedynie przygotowanie do wejścia na regularny plan filmowy, na którym popularny w latach 90-tych aktor ponowie ma wcielić się w swoje filmowe alter ego, czyli Cichego.

ZOBACZ: ANNA PRZYBYLSKA premiera biografii aktorki na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Kto przyszedł? Kogo zabrakło?

Pod koniec 2017 r. Jarosław Jakimowicz wraz z przyjacielem ze srebrnego ekranu Piotrem Szwedesem rozpocznie zdjęcia właśnie do filmu „Wilki”. Tęsknicie za serią filmów o młodych gniewnych z lat 90-tych?

Zobaczcie w nasze GALERII, jak bardzo od tamtego czasu zmienił się Jarosław Jakimowicz. Wyprzystojniał od czasu, kiedy szalały za nim niemal wszystkie kobiety?